Beslenme listem ve fitness programım...

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve onr190797 tarafından 4 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. onr190797

onr190797 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    Merhabalar, forumda yeni olduğumdan ilk açtığım konu kilitlendi.Özürlerimi iletiyorum mod'umuza. Sevgili abilerim ablalarım, ben 15 yaşındayım 81 kilo 1.73 boydayım.2 aydır diyetisyene gidiyorum 1 aydırda fitness a.81 kilo başladım hala 81 kiloyum ve bu canımı çok sıkıyor. Yağlarım, vücuduma dağalmış durumda ancak göğüs bölgem çok şişkin. Fitness hocam çok ilgisiz. Fitnessta programım şöyle :
    30 dk Koşu
    20 dk Bisiklet
    10 dk glidex
    50 yarım mekik
    50 sağ&sol sopa

Yıllardır fit e giden bir abim, bana bu programın yanlış olduğunu söyledi, sizinde eleştirilerinizi bekliyorum. Aynı şekilde beslenme programımda şöyle :

7.20 : Kepek ekmeğine kaşarlı tos & 1 küçük kutu süt.

11.15 : Okulda her gün farklı yemekler çıksada sabit olan yemekler var. Lavache sarılı tavuk&et döner, soslu tavuk sandviç, salata(içinde tavuk veya tonbalığı veya peynir), tavukburger, tonviç ve her gün pilavyanındatavuk veya köfte vs. çıkıyor. Benim sorunumda burada 1 yiyeceğime 2 yiyorum. Genelde doyurucu olsun diye günlük çıkan tabldotlardan yiyorum.

15.15 okuldan çıkıyorum ve spora gidiyorum. saat 17 de orada oluyorum. 18.30 gibi fitnesstan çıkıyorum ve eve gidiyorum.
    19.00 evde ne varsa o yemeği yiyorum. Ekmek yemiyor sayılırım.
    21.00 bir bardak süt ve yatıyorum.

Aynı şekilde beslenme programımda da değiştirmem gereken bir sürü yer var gibi, önerilerinizi bekliyorum ve zaman ayırıp okuyan herkese çok teşekkür ediyorum...

Son düzenleyen: Moderatör: 5 Ocak 2013
  2. cenksen

cenksen Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Kilo vermek istiyorsan bence saat 5 ten sonra karb alma ve gece yatmadan önce süt içme.
    Bide ben daha önce böyle bir program ne gördüm ne duydum.

onr190797 bunu beğendi.
  3. onr190797

onr190797 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    Kime sorduysam aynısını söylüyor, sizin bir tavsiyeniz var mı acaba ?

Değerli üyemiz;
    Lütfen mesajlarınızda yazım şekline dikkat ediniz.
    Yazım dili ile ilgili kuralları okumak için lütfen buraya tıklayınız
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Son düzenleyen: Moderatör: 5 Ocak 2013

Sayfayı Paylaş