beslenme konusunda yardımcı olur musunuz değerli forum üyeleri

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve hakan demirbas tarafından 30 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. hakan demirbas

hakan demirbas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    değerli forum üyeleri uzun zamandır ara sırada olsa takip ettiğim foruma üye oldum ve geçen hafta itibari ile birinci önceliğim kilo vermek ikinci önceliğimde toparlanmak biraz şekil almak amacı ile salona yazıldım. kabaca şunu ye bunu yeme konularını konuştuk ama burada sizler gram olarak çok daha detaylı bilgiler veriyosunuz ve sizin fikirleriniz çok önemli benim için. şimdi yaptığım çalışmamı yazayım sonra beslenme şeklimi. bir zahmet eksilerimi düzeltmem gerekenleri yazarsanız çok sevinirim. öncelikle geçtiğimiz hafta 5 gün boyunca ve önümüzdeki hafta boyunca 6 hızda 3dk yürüyüş 9 hızda 2 dk koşu şeklinde 40-45 dk şeklinde başladım ve bir hafta daha devam edecek. sonra karın kol çalışmaları başlayacak.
    beslenme şeklimde;
    sabah;2 dilim çavdar ekmeği,1 haşlanmış yumurta, 2kibrit kutusu büyüklüğünde beyaz peynir ve bir bardak yarım yağlı süt
    arada, eti form yarım paket
    öğlen;100 gr civarı tavuk ve çorba
    arada meyve veya form serisi yarım paket
    akşam 2 dilim çavdar ekmeği, ve bir kase yoğurt eşliğinde ve haşlanmış tavuk yiyorum.
    miktar olarak yada karbonhidrat protein oranları olarak eksik yanlış gördüğünüz şeyleri sizden duymak benim için önemli sevgiler saygılar

2. Ufuk Kortag

Ufuk Kortag Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Makina Müh. Öğrencisi
    Yer:
    Ankara
    protein az , yağ yok ?

Sayfayı Paylaş