Beslenme konusunda yardıma ihtiyacım var

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve denigada tarafından 10 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Cardio yapmadan diyet ile çok olmayan göbeği 2 ayda eritebilir miyim ?

1. Evet

oy sayısı 0
    0,0%
  2. Çok zor

100,0%
  3. İmkansız

oy sayısı 0
    0,0%
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. denigada

denigada Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar bu forumda yeniyim. 18 Yaşındayım boyum 1.85 ve kilom 91. Yaz gelmeden önce diyete girip spora başlamaya karar vermiştim. 1 senelik ara ara yapılan bir P90X geçmişim var. Vücudüm şekilli ve kaslı duruyor ancak göbeğim var ve uzun süre ara verdiğim için tekrar spora başlamak ve hacimlenmek istiyorum. Sabahları her kahvaltıda tereyağı ve bal sürülmüş 2 tane sandviç ekmeği yerim. 2 gün önce diyete başladım öğlenleri 2 kutu (208g) ton balığı yiyorum. Öğle yemeği ile akşam yemeği arasında bir elma ve saat 16:00da yediğim akşam yemeğinde tekrar 2 kutu ton balığı tüketiyorum. (Bazı akşamları ev yemeği yiyorum.) Ton balığını yağlı alıp yağını süzüp yinede ıslak bir şekilde yiyorum çok yağlı bir ürünmüdür bu diyet ton balığı mı önerirsiniz ?

Planım tekrar P90X e başlayıp haftada 3 gün evde spor yaparak gelişmek. Spor salonuna gitme şansım yok. 2.2kg Optimum Nutrition Gold Standard %100 Whey Protein ve GNC Amino Burst 3000 aldım. Bunları nasıl kullanmam gerektiği hakkında bilgiye ihtiyacım var. Hergün 90g proteini ton balığından alıyorum. Spor yaptıgım günlerde kaç ölçek why almamı önerirsiniz ve başka diyet önerileriniz varmı ? Diyetin yanında cardio yapacak vaktim yok o yüzden sadece diyet ve ağırlık antremanı yapabileceğim.

Hedefim 2 ay gibi bir sürede olabildiğince hacim kazanmak ve göbeğimi eritip baklavalara sahip olmak. Dediğim gibi normal bir insana göre kaslı bir yapıya sahibim ve uzun bir aradan sonra kaslarımı şişirmek istiyorum. Şimdiden teşekkürler yardımlarınız için.

2. denigada

denigada Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yardım edebilecek kimsemi yok arkadaşlar

Sayfayı Paylaş