Beslenme konusunda yardım.

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve ayyıldız1921 tarafından 7 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ayyıldız1921

ayyıldız1921 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yaklaşık vücut geliştirmeye başlayalı 1-1,5 ay oldu ama afedersiniz tavuk g**ü gibi kadar kas yaptım :D ha şu demek değil 1 sene çalışmış adamlar giib olacam diye :D ama yineden yeterli değil gibime geliyor
    Diyette olduğum için yeterli beslenmeyi alamaz oldum ve beslenme kas yapmada önemli etkenmiş :p
    Beslenme programım şöyle okulda olduğum için sabahları sandviç ekmeğinin arasında peynir salatalık domates yiyorum
    Öğlen mısır gevreği veya 3-4 yumurta ve 2 patates yiyorum
    Akşam ise makarna veya salata veya ton balığı veya tavuk yiyorum veya herhangi 2'sinden birini birlikte.
    Ama antremanlardan önce ve sonra nasıl beslenmem gerektiği konusunda bir bilgim yok bana bu konuda bilgi verecek var mı şunu yemelisin gibisinden antremandan dönüşte yumurta salata balık ve pilav yemeyi planlıyorum :D protein tozu kullanmıyorum henüz 3 ay geçmedi önce ve sonra ne yiyebileceğim hakkında bilgi verebilecek biri var mı? Beslenme takviyesiyle güzel bir vücut yapmak istiyorum yaza kadar :)
    Bu arada yaş 17 boy 1,74 kilo 60.
    --- Mesaj birleştirildi, 7 Nisan 2014 ---
    Yardım edecekkkk_?

Son düzenleme: 7 Nisan 2014
  2. obensaltan

obensaltan Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    1.74 boy 60 kilo ile neyin diyetine girdin onu anlamadım
    50 li kilolarda 1,74 boy ile kemik su yağ düş zaten tavuk g**ü gibi bir ağırlık kalıyor geriye :)
    işin özeti ben olsam en az 70 kilo olacak şekilde beslenmemi arttırırdım

3. ayyıldız1921

ayyıldız1921 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ya ben kiloyu sevmeyen bir insanım birazcık alsam karnım felaket derecede çıkıyor ve yakışmıyor zaten herkez diyor neden bu kadar zayıfsın diye :D
    Her gün yarım saat yürürüm falan bide koşu bandında koşarım salonda yarım saat kadar :D
    Ama işte bu kiloda iyi kas yapılır ya :D yeterli su alımıda yapmıyorum ki :D artık düzelttim her gün 2,5 içmeye çalışacam.
    Bide beslenmeyi protein olarak yapsam iyi olacakta ama işte antrenman önce ve sonrası için öneri lazım acemiyiz :D

4. obensaltan

obensaltan Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    senin şu anki ağırlığın zaten yağsız ağırlık. benim gibi kilolu biri olsan kilo vererek veya kilonu koruyarak kas kazanabilirsin. zamanla yağların azalır, kas kütlen artar. sende azalacak bir şey yok, kemikleri yakacak halin yok, kas kazandığın zaman zaten kilo alacaksındır illlaki. ama sen o kiloyu alacak kadar beslenmezsen biraz sıkılaşırsın sadece kas kazanımı çok cüzi miktarlarda olur

5. ayyıldız1921

ayyıldız1921 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben genelde hiç yağ kullanmam yemeklerde yağlı birşey olsa annem benim yemediğimi bilerek yağsız ayırır.
    Ve günde işte 30-60 dk yürüyerek böyle kaldım :D
    Yani kilo alın diyorsunuz :S

6. noncoperatio

noncoperatio Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Ozaman ek takvıye alıcaksın dısardan alamadıgın vıtamin ve besinleri ek besin maddeleriyle saglaya bilirsin ama bencede arkadasın dedıgı gıbı kılon Zaten normal dıetı bırak kıloyu sevmıyosAn sana yag gobek bagla demıyolar sadece duzgun beslenme ve dogru antreman

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Sayfayı Paylaş