Beslenme konusunda yardım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve darkblake12 tarafından 11 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. darkblake12

darkblake12 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Merhabalar ben sporda 1.ayımı doldurdum sayılır 11 martta basladım suan 11 nisan ve basladıgımda 57 idim suanda 60 oldum.Kilo almada ve genişlemede yavaş yavaş gelişiyorum fakat sıkıntım beslenmem dogrumudur.
    İşten dolayı 7 -8 gibi spora gidip aksam 11 de cıkıyorum ama geç çıkmam tüm programı uygulayabildiğim anlamına gelmiyor ve mekik ve son hareketlere vakit ayıramıyorum geç olduğu için.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Ben sabah peynir + taze sıkılmıs portakal suyu
    Okul günü ise okula gittiğimdede simit ve ayran
    Okul günüyse öğlen çorba
    Okul günüyse eve gittiğimde 1 tabak makarna 1 avuç fındık fıstık - spordan sonra full gainer eve gidince tavuk veya makarna + ton balığı
    aksam yatarkende full gainer + süt
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    İş günü bir tek öyle yemeğim protein ağırlıklı ne verirlerse sabah evdeki peynir + portakal suyu suaralar kilo alıyorum fakat 1 ay olduğu halde spora gittiğimde sonlara dogru halsizlik ve yorgunluk yaşıyorum.
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Bu yıl başları olması lazım iç hastalıklara gittiğimde kan değerlerin iyi dedi bu halsizliği beslenmeye vermişti sizce beslenmem doğrumudur , neler eklemeleyim.

2. brhmcr

brhmcr Guest

-ÖNCELİK HAKKI İHLALİ-

Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş