Beslenme konusunda yardım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve AhmetSonuc tarafından 26 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. AhmetSonuc

AhmetSonuc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğretmen
    Yer:
    Bursa
    Yeni spora başladım 3 gün salonda full body çalışıyorum 2 gün karın evde . 75 kilo 182 boyundayım beslenmenin iyi olması gerektiğinin farkındayım ama işin içinden çıkamadım . Kilom boyuma göre az olmasına rağmen belde ve göğüste biraz yağlanma var . if it fits your makro dan kalori hesapladım kilo almaya yönelik 2800 çıktı 413 karb 68 yağ 133 protein şeklinde . ben bu kadar pilavı bulguru karbonhidratı yersem bunlar iyice yağlanma yapmaz mı 200 gram öğle akşam alsam bile 400 gram olmuyor karbonhidrat . yarım kilo pilav mı yiyeceğim ben bir öğünde ? bir de pilavı ve bulguru yağsız yemek şart mı ? yardımlarınızı tavsiyelerinizi bekliyorum amatörüm biraz

2. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;
    “Yardım”, “Şuna Bir Bakın”, “Böyle Yapsam mı?”, “Nasıl?”, “Birkaç Soru”, “Acil Yardım” ve bunların benzerleri, hiçbir açıklayıcılığı olmayan konular açmak yasaktır.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş