Beslenme ile ilgili?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Warrior87 tarafından 2 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Warrior87

Warrior87 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba, yaklaşık 1 senedir spor salonuna gidiyorum.yaklaşık 15 kilo verdim vücudumun yağ oranı yeterince düştü vücudum sıklaştı ve azda olsa kaslar belirginleşmeye başladı.

Yaşım 26

kilom 71

boyum 1.78

Resimdeki arkadaşı tanırsınız :) hedefim böyle bir vücut yapmak. Çok şişmen çok irileşmek istemiyorum hedefim budur.

Hedeflerine uygun tavsiye edebileceğiniz bir beslenme programı rica ediyorum sizlerden. Forumda çok aradım çok araştırdım ama uygun bir program yapamadım. en azından tavsiye edebileceğiniz besinler ve karışımları rica ediyorum

2. berkhan872

berkhan872 Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Mersin
    Sana bir program vs şeyler yazamam ama önerim karbonhidrat olarak komplex (bulgur,yulaf vs gibi) kısımda yer alanları tüket.Protein ağırlıklı beslen.Sıkı bi antrenman ve beslenme programın olsun.Bi hedefin olsun.Beslenme programına sadık kal daima.Protein olarak biyolojik değeri yüksek proteinli besinler kullan mesela yumurta,peynir,tavuk,balık,et gibi proteini yüksek besinler tüket.Başarılar dilerim.

Sayfayı Paylaş