Beslenme ile ilgili bir kaç soru..

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve anteelope tarafından 6 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. anteelope

anteelope Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba..

26 yaşında, 1.74 boy ve 77 kilodayım. Tam 1.5 ay önce, göbek eritmek ve kollarımı güçlendirmek adına bir salona yazıldım. Birinci ay sonunda programım değiştirildi ve normal bazı vücut geliştirme haraketlerini de kapsar oldu. Hoca, ben de çok fazla yağ olduğunu fakat bunların l-carnitine ve hergün yapacağım egzersizler yoluyla eriyebileceğini söylemişti ilk gün ve bir diyet listesi hazırladı:

Sabah: Bir yumurta beyazı, yeşil çay, 2 dilim esmer ekmek, yarım domates, yarım salatalık, bir adet portakal, 50 gr beyaz peynir.

Ara: Bir adet elma

Öğlen: Bir kase yağsız yoğurt, bir soda, bir dilim kepek ekmeği, bir tas etsiz çorba (çorba yemiyorum)

Antrenman öncesi: Bir bardak şekersiz kahve
    Antrenman sonrası: 4 adet aminoasit, 200-400 gram et,(ama genelde 5 adet yumurta beyazı yiyiyorum) bir kase salata, sade soda, bir adet elma

1- Bir buçuk ayın sonunda belimde 14 cm incelme oldu. Kaslarım belirginleşmeye başladı, fakat göbeğim erimiyor gibime geliyor. Ağırlık çalışmaları önce fazla fazla mide de çalışıyorum. Hatta göbeğimi içeri çektiğimde six packlar belli olmaya bile başladı. Sizce neden erimiyor? Yoksa bana mı öyle geliyor?

2- Akşamları, antrenman sonrası yediklerimden 1 saat sonra falan şekersiz elma suyu, light süt, çiğ brokoli, soda falan tüketiyorum, bazen bir beş yumurta daha yiyiyorum.

Sizce yanlış mı yapıyorum?

Sayfayı Paylaş