Beslenme Günlüğüm

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Ayhannn tarafından 2 Mart 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Ayhannn

Ayhannn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar ismim Ayhan yaşim 19 2 Yıl fitness + 6 ay body building ( halen ) yapmaktayim 117 kg'dan 72 kg kadar düştüm 2 yıl içinde şu an vucuda şekil veriyorum

sabah kahvaltisi
    5 yumurta 1 tam 4 akı / sucuklu yumurta , omlet yada yumurtaların sarısı zamanım olmazsa cornflakes + protein tozu

ara öğün
    250 ml kakoulu süt yada muz

öğle yemeği
    300 gr tavuk veya et + 9 kaşık pilav , makarna hiç birisini bulamazsam 50 gr yakın ekmek fakat et şart

ara öğün

bir avuç fındık veya 250 ml kakoul süt

ant öncesi
    kepek ekmekle hazırlanmış peynirli yağsız tost ( peynir light ) + protein tozu kullandıgım donemler kreatin ekliyorum buna

ant sonrasi

Allah ne verdiyse , et balık tavuk , kanat gögüs pilav lapa ye gitsin + protein tozumuz

yedikten sonra yatana kadar karnım acıkmıyor . yatmadan önce lor peyniri yiyoruz ve casein proteninimizi aliyoruz.

Kilom 83 44.6 kg kas var vucudumda fakat halen yağlanma mevcuttur. alt karın bölgesindeki yağlara lanet olsun 117 kg iken göbeğin çapı genişlediğinden pis bir deri tabakası var sarkmıyor ama toparlamasi zor . vucudumu 6 aydır geliştiriyorum .

Yorumlarınızı beklerim saygılarla.

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş