Beslenme Günlüğüm

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve online305 tarafından 18 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. online305

online305 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Spora başlayalı 2.5 ay oldu başladığımda kilom 57.5 di ektomorf bir yapıya sahibim şuanda 67 kiloyum beslenmemi sizinle paylaşıcam ve görüşlerinizi merak ediyorum.
    Pazartesi-Çarşamba-Perşembe-Cumartesi günleri antreman

Antreman Günleri: Sabah 5.45 de kalkıyorum 1 bardak meyve suyu içiyorum ve supradin vitamin hapı alıyorum. Yulaf+Muz+Süt+5 yumurta+Tarçın+Lor peyniri ve hindistan cevizini karıştırıyorum ve 4 tane orta boy krep yapıyorum ve Dil kursuma götürüyorum orda sabah kahvaltısı olarak bunları yiyorum yanında meyva suyu ile 10-11 gibi Kuruyemiş-Kuru meyveler yiyorum ve 2 ölçek 4D Gainer içiyorum sonrasında saat 12.30 gibi kurstan çıkıp spora gitmeden önce 5 adet amino asit atıyorum ve gidip sporumu yapıyorum spordan çıktığım gibi yine 5 adet amino asit içiyorum ve direk yandaki lokantadan lapa pilav tavuk göğüsü salata yiyorum eve gelince 2 ölçek gainer içiyorum ve saat 20 e doğru yine et ve makarna veya pilav yiyorum yoğurt yiyorum yemekten 1 saat sonra falan Bol pirinçli sütlaç ve muz yiyorum yatmadan önce 1 bardak süt içip günü sonlandırıyorum off günlerdede buna yakın bir beslenmem var sadece saatler biraz kayıyor :) saat 10 gibi kalkıyorum :)

2. karbey94

karbey94 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum beslenmen gayet iyi neden gainer?Kullanıdğın amino asitin markası? 5 tablet biraz garip geldi :D Bu arada kiloyu bu kadar şekerle almamalısın kanımca süt/muz/hindistan cevizi(ki yağı hoş değil) tekrar muz tekrar sütlaç pirinçteki nişasta tabii sana nasıl geri yansıdığını bilmiyorum

3. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş