Beslenme günlüğüm ve tavsiyeleriniz lütfen her türlü yoruma açik

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve cihatçakır35 tarafından 11 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. cihatçakır35

cihatçakır35 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    MERHABA ARKADAŞLAR UZUN SÜREDİR SPOR SALONUNA GİDİYORUM AMACIM KİLO VERMEKTİ VE BAŞARDIM 105 KİLODAN 65 KGYE DÜŞTÜM 1.5 SENEDE. ŞİMDİ İSE KASLANMYA YÖNELİK SPORA BAŞLADIM BOYUM 1.85 KİLO 65.
    UYANIŞ 6:30. 1 KAŞIK BAL

YARIM SAAT SONRA: 6 YUMURTA 2 BÜTÜN 4 BEYAZ 100 GR YULAFLA OMLET YAPIYORUM- YANINDA DOMATES AZ PEYNİR 3 DİLİM EKMEK

SAAT 10:00= 4 YUMURTA BEYAZI + 40 GR KARBONHİDRAT (karbonhidrat için farklı kaynaklara yönelmek zorunda kalıyorum çalıştıım için belli yediğim birşey yok fakat leblebi veya yulaf oluyor genelde)

öğlen ara ve akşam= BİR KABIN İÇİNE KOYDUĞUM 200 GR MAKARNA VEYA PİRİNÇ + 250 GR TAVUGU YİYORUM

ANRENMANDAN YARIM SAAT ÖNCE: PROTEİN SHAKE+BİR MEYVA

ANTRENMANIM 10 GİBİ BİTİYOR

ANTRENMANDAN HEMEN SONRA= PROTEİN SHAKE 200 ML MEYVE SUYU 50 GR EKMEK

40 DK SONRA: 100 GR PİRİNÇ VE 150 GR TAVUK

YEDİKTEN 2, 2BUÇUK SAAT SONRA YATIYORUM... EKSİK VEYA FAZLA NE OLURSA OLSUN YARDIMLARINIZI TAVSİYELERİNİZİ BEKLİYORUM.. BERABER BÜYÜYÜP GELİŞELİM..

Son düzenleme: 11 Ekim 2011
  2. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş