Beslenme Düzenim

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Cosa Nostra tarafından 8 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Cosa Nostra

Cosa Nostra Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Kendi kafama göre yaptığım bi düzen amaç kiloyu 68-70'lere çekmek.Boy 178 kilo 63(şimdilik)

7.00-7.30:Sabah: 3 yumurta(beyaz)peynir(lor),zeytin,salatalık,çay ve bal.
    9.00-10.00:Ara öğün:Badem,fındık veya ceviz 1 avuç kadar.Hiç yoksa poğaça yada simit
    12.30:Öğlen:Okulda olduğum için alternatif yok yağsız tavuk döner ve ayran yiyebiliyorum.
    15:00:Antremandan önce:Muz yada Elma.
    16:30-17:00:Antreman sonrası:pilav yada makarna,1 kase yoğurt,hafif salata.2 ton balığı
    yada
    3 yumurta ve yulaflı omlet
    yada
    tavuk göğsü yada
    köfte.
    (Bu tercihlerden birini seçiyorum)
    Aynı zamanda yanında sulu yemek varsa(fasulye,nohut,siyah mercimek vs) ondanda 1 tabak yiyorum.
    Saat:19.00-20.00 arasında antreman sonrası yediğim sulu yemekten yiyorum+ yanında peynir(lor)
    Saat:22.00-23.00:Yulaf+Süt yiyip yatıyorum.

Bu listeye ne ekleyebilirim sizce ? Yeterlimidir? Bu spordaki ilk ayım.Önceden kick boks,judo ve muay thai yapmışlığım var.

Dipnot ÖNEMLİ:Bu beslenme düzenine sadece haftanın 3 günü yani antremana gittiğim günler uyabiliyorum.Diğer gitmediğim günlerde evde ne çıkarsa ondan yiyorum.Ama öğün atlamıyorum gene günlük 4-5 öğün yapmaya çalışıyorum.

Soru:protein tozu yada(gainer) alsam antremana gitmediğim günler kullansam açığı kapatmış olabilirmiyim ?

2. SaWYeR53

SaWYeR53 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bence bunları yersen kilo alırsın

3. Cosa Nostra

Cosa Nostra Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları: