Beslenme Düzenim Değişti

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve erkannn1 tarafından 17 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. erkannn1

erkannn1 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    merhaba arkadaşlar ben erkan yaşım 19 bundan öncesi hep fazla ve düsensiz besleniyordum bilinçsizdim ve hatamın cezasını çekiyorum noldumu göğsüm ve karnım yağ bağladı şimdi bu yağları eritmek için diyet e başladım ona diyet değilde düzenli beslenme şöyle bakın ben bir öğünde 1 ekmek yiyen insandım 1 öğünde 2 tam ekmek yediğimide bilirim ve kızartma yemeğini aşırı sever ve tüketirdim cok kötü beslendim ama şuan kendime söz verip azim yaptım 4 gündür düzenli besleniyorum örnek vericek olursak

kahvaltı
    2 dilim beyaz peynir karışık salata (yağ ve tuz yok) (limon sıkıyorum) ve yeşil çay (arada haşlanmış yumurta) ekmek yemiyorum

öğün arası
    yeşil elma yada başka bir meyva 1 adet

öğle
    haşlanmış bitki yemekleri ve ev yoğurdu (yağ,tuz ve şeker yok) ekmek yemiyorum

öğün arası
    tekrardan yeşil elma

akşam yemeği (not:saat 6 civarı yapıyorum akşama doğru yenen yemekler kilo aldırırmış ve ardından hiçbirşey yiyip içmiyorum)
    salata ve tekrardan haşlanmış sebze (tuz yağ şeker yok ) ekmek de yemiyorum. ve yeşil çay

Bu menü hergün böyle tekrar eder oldu
    ben 1 öğünde 1 ekmek yiyen adam artık 1 lokma olsun ekmek yemiyorum
    hamur işi ve yağlı yiyeceklerden uzak duruyorum

artık istesemde ekmek yemek istemiyorum düzen çok büyük bir şekilde değişti canım ekmek vs çekmiyor yiyemiyorum hiç bir öğünde yiyemiyorum sizce bu aşırıyamı kaçmak oluyor ne yapabilirim.

bu menuyle yağ yakmam dahada hızlanırmı ?

teşekkürler

Sayfayı Paylaş