beslenme amino creatine

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve accman tarafından 3 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. accman

accman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikler selamlar herkese.bb e başlayalı 6 ayı geçti 8aya geliyordur:)
    2 ay önce aminoasit kullanmaya başladım.nitrufull ün 5100.2 kutu kullandım.ve almam gerekiyor.işi bilenlere bi kaç sorum var öncelikle.
    aminoasit e devam etmeli miyim?yoksa creatine mi kullanmalıyom.boy 1.85 e yakın kilo 70. 5 kilo daha almak istiyorum.önerileriniz benim için çok önemli.
    1) protein+creatine+amino kullanımımı
    2)amino+creatine+düzgün beslenmeyi mi önerirsiniz.
    öncelikle kilo almayı başarmışlar nasıl yaptınız.
    okuyan herkese teşekkürler...:)
    edit:başladığım süreçte gainer da kullandım 4 kilo civarı.7 kilo aldım yaklaşık olarak

2. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa
    Amino mu creatin mi demişsin ama 2 si de farklı ürünler.2 sini de beraber kullanabilirsin.

Mesele ben whey-glutamin-creatin-likid amino kullanıyorum.

Öncelikle düzgün beslenme bir seçenek değil.O zaten olmazsa olmaz.Suplement tercih tamamen size bağlı.Günlük protein ihtiyacını doğal olarak karşılayabiliyorsan protein tou almayabilirsin.Tercihen onun yerine idman sonu amino kullanmanı tavsiye ederim.Hem emilimi daha hızlı hemde idman sonu zarar görmüş lifler için amino çok iyidir.

Bunlar sonuçta maddi açıdan pahalı ürünler.İmkanın varsa hepsini kullanabilirsin.Yoksa ihtiyacına göre tercihlerini yapmalısın.Forumda araştırıp doğru tercihi yapabilirsin.Yığınla bilimsel yazı var.

Sayfayı Paylaş