Beslenme şeklimle ilgili birkaç öneri bekliyorum.

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve jukw tarafından 20 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. jukw

jukw Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar öncelikle yağlanma sorunu olan biriyim , yani öncelikli hedefim yağ yakımı. Pazar hariç hergün antrenman yapıyorum , antrenmanlarımı 20 dk bisiklet , 15x3 halinde birkaç egzersiz (mekik , twist vs. gibi 6-7 hareket) , arkasına 20 dk koşu bandında tempolu yürüyüş ve 15x2 halinde birkaç ağırlık antrenmanı oluşturuyor şimdilik. Beslenmeyle ilgili pek bir fikrim yok , yediklerim genellikle aşağıdaki gibi ve muhakkak bir hatam veya eksiğim vardır , onun için önerilerinizi bekliyorum.

Sabah : küçük bir parça kepekli ekmek , 1 haşlanmış yumurta , biraz domates , birkaç zeytin , 1 bardak meyve suyu.

Öğlen : küçük bir parça kepekli ekmek arasına biraz garnitür ve ton balığı , yanında bir kase yoğurt (balıkla yemek pek doğru değil biliyorum ama , şuana kadar pek bir zararını görmedim :D) ve 1 bardak su

Akşam : antrenmandan sonra 1 bardak üzüm suyu. yaklaşık 40-45 dk sonra da bir kase makarna (içinde bir 25-30 gr civarı ton balığı) , 1-2 lokma kadar kepekli ekmek ve su.

Önerileriniz için şimdiden teşekkürler arkadaşlar.

Sayfayı Paylaş