Beslenme şeklim

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve "FURKAN" tarafından 1 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. "FURKAN"

"FURKAN" Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba sayın bodyforumtr üyeleri.Ben 15 yaşındayım 170 cm boy 50 kiloyum, bu gün olmakla beraber 2 gündür spor salonuna gitmeye başladım daha öncesinden 3 ay evde çalışmıştım, ve beslenme şeklim bozuk olduğu için fazla gelişme olmadı bende başladım spor salonunda hoca eşliğinde çalışmaya bu gün beslenme programı verildi dediğim gibi 50 kiloyum yani zayıfım hemen programı aldığım gibi salondan çıktığım için tam soru soramadım ne nedir ne değildir yarına kadar beklemektense sizlere danışayım dedim mesela sabahları "5" haşlanmış yumurta diyor yanına terayağı salam bal bunlar ilk başta mı böyledir acaba yoksa sürekli mi böyle devam eder kafama çok takıldı ya da kilo aldıktan sonra azaltır mı bunu hoca? git ona sor demeyin lütfen yarın tabiki sorarım şu an aydınlanayım diye soruyorum cevap verenlere şimdiden teşekkürler...

2. Trapez~

Trapez~ Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    kilo belirli bir hacime kadar sürekli gerekicek gerekli hacime gelince de pek azalıcagını sanmıyorum . haşlanmış yumurta protein bakımından zengin olduğu için ve bizlerin protein ihtiyacı fazla olduğu için belki sarısı beyazı olayına girersin . yaşın ve boyunu göz önüne alırsak squat gibi hareketleri yapma boyunun uzamasını durdurabilir .beslenmeye dikkat etmezsen boşuna yapmış olursun bu sporu

"FURKAN" bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş