Beslenme İle Mümkün mü ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve mrtylmz1 tarafından 16 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mrtylmz1

mrtylmz1 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    merhaba arkadaşlar bulk dönemi bitti biraz yağ yakmak istiyorum verimsiz bi bulktu sınavlardan dolayı güzel beslenemedim yaglandım şimdi karbonhidratı çok azallttım protein çok yiyorum hepsini ayarladım kilomu sabit tutmayı hedefliyorum sonra karboyu sırlayıf full protein yapıcam ve yine kilo sabit bu şekilde yağ yakabilirmiyim sonuçta yağ ve karbo sıfırlanacak vücuduma sadece protein girecek
    height:1.75
    wheight:83

2. ArL

ArL Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    28
    karbonhidratı sıfırlayıp sadece protein e yüklenmen bence vücudunu çok yorar ama ketojen diyeti uygulayarsan definasyonun sonunda vücudu şaşırtmış olursun faydasını görürsün bence

3. mrtylmz1

mrtylmz1 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    ilgilendiğin için saol ama hiç definasyona girmek istemiyorum çok ufalacağımı biliyorum

4. Baufitchampion

Baufitchampion Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    8
    Karbonhidatı sıfırlayıp proteine yüklenince kasda yakıcağının farkındasındır umarım

5. mrtylmz1

mrtylmz1 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    kardesim coksaglam cikmaza girdim zayif olmak istemiyorum ama bulk kotu gecti cok yağlandim ne yapacagimi bilmiyorum definasyona girsem biterim

6. Baufitchampion

Baufitchampion Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    8
    Karbonhidatı azaltabilirsin ama sıfırlamak senin için intihar gibi birşey olur. Aynaya mı bakmak istiyorsun tartıya mı ? Tişörtün giyince düzgün görünmek mi istiyorsun yoksa tişörtü çıkarınca fit bir vücut mu istiyorsun. Önce bunları sor kendine ona göre yap planını. 175 boyundasın zaten 83 kilo fazla yani sen 7-8 kilo versen yinede zayıf görünmüyceksin ki. Ben 180 boyunda 73 kiloyum. Kendimi zayıf hissetmiyorum. Tabi bu göreceli bir kavram ama karar senin

7. mrtylmz1

mrtylmz1 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    ilgilendigin icin saol kardesim ozaman karboyu azaltip biraz kardiyo ekleyeyim

Sayfayı Paylaş