Beslenme İle İlgili.

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Suçicek tarafından 28 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    Merhaba arkadaşlar konuyu doğru yere açmışımdır inşallah.
    Sorunum şu bu sporu 2.5 3 aydan beri severek yapıyorum fakat beslenmem düzenli değil neden değil? Babamla beraber yaşıyoruz haliyle yemek konusunda sıkıntım var genelde yemekleri sipariş veriyoruz.Okuduğum okulda ders programı çok dandik,ders saatleri hep değişiyor.Başlangıç 13.00,bitiş 19.00,sabah 08.00 16.00 gibi. Bunun için beslenmem oldukça zorlaşıyor.Asıl sormak istediğim supplementler ile bir yere gelmek istiyorum bu mümkünmüdür beslenmem 0 denilecek kadar az.Maddi durumdan sıkıntım yok.

2. AlyOsman

AlyOsman Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Supplementler başlı başlına bir besin kaynağı değildir sadece destekleme amacıyla kullanılır öncelikle sana tavsiye o yemek programını en iyi en kolay şekilde kendine faydalı biçimde uydurmaya bak supplementler ile bir yere gelemezsin dedigim gibi sadece destekleyicidir kutuların üzerindede yazar zaten.

3. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    Konuda dediğim gibi beslenmem düzgün değil.Sabah erken kalkıp boş zamanım olursa yumurta haşlayıp yiyorum bunun dışında okulda tavuk döner olursa döner yiyorum.Dediğin doğrudur fakat supplement ile gidebildiğim yere kadar gidicem.En azından hiç beslenmemekten iyidir.

Sayfayı Paylaş