Beslenm programım

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve spikopat tarafından 28 Mart 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. spikopat

spikopat Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Okul sabah 8 akşam 3 e kadar sürdüğü için diğer diyetlerden de etkilenerek böyle bir diyet yazmak zorunda kaldım eksiklerini veya kaldırıp eklemem gerekenleri söylerseniz çok memnun olurum. ßu arada bb ye başlayalı 2 hafta oldu yaşım 16 boy 1,82 kilo 59 yardımcı olursanız çok sevinirim

Kahvaltı = 4 ekmek 2 kibrit kutusu kadar peynir 3 zeytin yarım domates 1 tatlı kaşığı bal
    3 haşlanmış yumurta

Ara = okulda olduğum için ; 1 tane ayran , 250 gr patates

Öğle = Kumru + ayran

ara = keşkül tatlı (6,2 gr protein 112 gr karbonhidrat 128 gr calsiyum içeriyor)

akşam = 1 tabak çorba , 1 tabak markarna yada pilav ,2 haşlanmış yumurta, 4 dilim ekmek , meyve + 1 bardak süt(mısır gevrekli) , sebze

gece = 1 bardak süt , 3-5 adet bisküvi , 1 - 2 tane meyve.

Son düzenleme: 28 Mart 2008
  2. spikopat

spikopat Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    tek kelime yazacak yokmu ?

3. onurabi

onurabi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    normal bir insan için bile eksik sayılabilecek beslenme düzeni olduğunu düşünüyorum. gelişme çağındasın iyi beslenmen gerek. heleki vg yapan biri için böyle beslenmek yıkıma bile sebep olur. öncelikle programı protein bakımından zenginleştirmen gerek. örneğin hiç tavuk göremedim. süt miktarı az, balık yok. örn. ton balığı..
    bence tekrar gözden geçir....kolay gelsin

4. onurabi

onurabi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Sayfayı Paylaş