benim icin onemli olan bir rus kizi

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Chomoloko tarafından 26 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 19 üye.
  1. Chomoloko

Chomoloko Üye

Beğenileri:
    207
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Scotland
    evet,arkadaslar dondukmu yine basa..tavuk pilav antreman tavuk pilav antreman nereye kadar,hayatima biraz renklilik katayim dedim,onunla iken yasadigimi anliyorum

onceliklle biliyorum bu baslik bana yakismiyor,ama bir kere oldu artik

sikilmadan okuyan ve beni anlayan arkadaslara simdiden tesekkurler

bu basligi az once isten gelince acmaya karar verdim,bir kac gundur kafama takilan ve canimi sikan olaylar var

gine kendimi biraz fazla kaptirdim bu kiz olaylarina

bazi arkadaslar bilir iskocyada calisan bir forum uyesiyim,hep aktif olamasamda genel olarak foruma goz atarim

Calistigim yerde gece klubunden bir suru kizlar geliyor,bunu daha once baska bir basligimda belirtmistim,nasil olduysa 2 hafta once cok tatli bir rus kiziyla ani bir tanismamla onunla birlikteligim oldu cok ozel zamanlarimiz gecti hayatimda hic gecirmedigim en tatli ve en heycanli zamanlarimi onunla gecirdim,

off gunlerimde yani izinli gunlerimde onu oglen aliyorum,butun gun beraberiz evde,film izliyoruz yemek yapiyoruz yiyoruz,paylasiyoruz,sicak ve cok ozel anlarimiz geciyor,fakat bu kiz bu birlikteligimize gunluk/gecelik bakiyor,sevgili degiliz, yani sevgilim olsa bi dert olmasa bir dert,sevgilim olursa ben ya katil olurum ya kanser olurum,sevgilim olmayincada baska bir dert arkadas,partilere gidiyor,aramiyor,mesajlarima cevap vermiyor,onu da gectim ayni yastayiz,inanin simdiye kadar kac erkekle beraber oldugunun sayisini bilmez,corap degistiririmis gibi erkeklerle beraber oluyor,o anlik zevki cikariyor gerisine karismiyor,normal sonucta rus kizi,ama ona karsi guclu hislerim var..bu yuzden bu geriyor beni

ona bunu gecen gece anlatmaya calistim,neden bunu yapiyorsun,seni insanlar kulaniyor dedim,cok icki iciyorsun dedim kendini harciyorsun dedim cok guzel ve tatli kiz oldugunu soyledim,gozlerime dogru bakti ve aglamaya basladi,annesi olmus 5 ay once atlatmaya calisiyorum dedi,,gogsumun uzerinde agladi ve beni de uzdu,ne yapacagimi bilemedim peki bunu bununla atlatabilecekmisin dedim cevap vermedi

son gece sabaha kadar uyumadik,pisman degilim bazen hayatiniza renklilikler lazim bu tur guzel anlar gencligimizde yasamiyacazda ne zaman yasayacagiz,bu arada bana faydasi cok oluyor bu tur kiz arkadaslarin ingilizcemi gelistirmemde cok faydali oluyorlar

Herseyi anladim da,yani o kadar ozel,tatli anilarimiz geciyor,nasil oluyorda bunlara gunluk bakabiliyor?,nerde bu kizin duygulari kalbi anlamis degilim.bir suru erkekle beraber oluyor,yani bir insan istemedigi begenmedigi kisiyle nasil birlikte olabilir? yada her erkek mi hosuna gidiyor,yorumsuz

soyle bir durum var kiz benden cikinca,herseyi unutuyor,sanki birsey olmamis gibi yoluna devam ediyor kizin cok talibi var cunku cok guzel bir kiz,ama kizi kulaniyorlar bundan suphem yok,eline geciren kulaniyor ama kiz bu durumdan memnun sikayetci degil,egleniyor,
    ben buna dahil olmak istmiyorum bu yuzden ona bunu anlatmak istiyorum ama beni anladigini sanmiyorum,babama bu durumu anlatim bana guldu,onu sen mi kurtarican bu hayatan dedi,sen ona boyle iyilikle yaklasirsan seni aptal gorur dedi,bunu bende biliyorum beni ne gorurse gorsun,kiz iyi biri,temiz kalpli bundan suphem yok
    bu hafta off gunumde beraber vakit gecirelim dedim,bakicaz bakalim gibi bisey dedi,bu aksam farkli bir party de snirsam kiz,genelde her hafta partilerde, bir rus oglani geldi ve benim arkadasa soyledi,o kizin o rus cocugunu party ye cagirdigini,buda beni deli etti,buraya bu kadar rahat yazdigima bakmayin,hissetiklerim cok farkli,24/7 aklimda
    bu kizin yasam stilli aklima geliyor,yaptigi olaylar geliyor,o kadar cok sinirleniyorumki,gozume birsey gozukmuyor,idmanda nox urunu etkisi veriyor beast mode on oluyorum..saka bir yana gercekten cok sinirleniyorum bazen,birisine zarar verebilecegimden korkuyorum,bir kac gundur agressiv geziniyorum
    bu aksam baska bir partide ve eminim ki baskasiyla beraber olucak :),bunu biliyorum.

ona son gunlerde cok baglandigimi anladim..aklima hep o yasadigimi anlar geliyor,buda beni uzmuyor degil,Biraz drama oldu arkadaslar ama her insan hayatinda oluyor bu tur dramalar..

Simdi bana diyen arkadaslar olacaktir,o kizi degistirmeye ugrasma cunku degismez onu bende biliorum,ne yapacagimi bilmiyorum,bu is yurumuyecegini bende farkindayim,bu kizdan ne sevgili olur ne baska birsey olur,oyle bir dusuncem yok ona icimdeki bu karisik hissleri hisettirmiyorum,ama onsuzda yapamiyorum onu tamamen kaybetmek istemiyorum arkadas gibide olsa beraber olmak beni hem mutlu ediyor ve sonra uzuyor..

ne yapacagimi gercekten bilmiyorum,siz ne dusunuyorsunuz arkadaslar,bir yol yordam soyleyin lutfen

Yazilarimda hattalar olabilir,cunku daha simdi yatacagim,gece isinde oldugum icin su an sersem gibiyim.

Herkeze saygilarimla.

Son düzenleme: 26 Ekim 2013
  2. Al Neri

Al Neri Üye

Beğenileri:
    88
    Ödül Puanları:
    28
    Yapacağın şey belli aslında.
    Ona karşı olan hislerini, ona ispatlaman.
    Gecenin bir vaktinde,kolunda bir erkekle çıkıyorken,karşısına çıkman.
    Gerisi ''sonunu siz belirleyin'' filmleri gibi.

3. flyod

flyod Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    bakü
    Zaten herşeyin farkındasın,herşeyi analiz etmişsin. Teoride iyisin ama uygulama evresinde ne yapacağın muamma (uygulama ayrı bir uzmanlıktır). İçinde bulunduğun durum çok karışık gibi dursa da aslında her şey çok net. Duyguları bu duruma katarak işleri karmaşık ve zor hale getiren yine bizler oluyoruz. artılar ve eksileri birbirinden ayırıp önüne dökeceksin. doğru olanı seçip kendini bu durumdan minimum zararla sıyırmalısın,görüşündeyim.

yazının başında da belirttiğim gibi bu işin teorisi,kendimden yola çıkıyorum , uygulamada bocalaman yüksek ihtimal sana şimdiden geçmiş olsun.

4. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.491
    Ödül Puanları:
    0
    kız konularında adımız uzmana çıkmış forumda :) çoğu kişi rockybalboa7 bu konu hakkında ne düşünüyor diye bekliyor :) neyse öncelikle samimi bir yazı olduğundan dolayı sonuna kadar okudum şimdi kızın geçmişi öncelikle önemli değildir senden önce olmuş bitmiş şeyler ancak senden sonrası önemli olduğundan ve kızın hayat görüşü senden anormal derecede değişik olduğundan bu iş olmaz benimde yabancı kız arkadaşım oldu ama onlar aşka önem veriyorlardı ve benle çıkarken diğer erkeklere yönelmediler geçmişlerini bilmem tabi aslında sen sadece kızı beğenmişsin çok güzel olmasından etkilenmişsin ve kızın yaşadıklarına üzülmüşsün burada aşk falan yok senle sevgili olsada bu ilişki uzun sürmeyecek yani zamanla alışırsın duruma sanırım duygusal bir boşluğa gelmiş kız arkadaşın olsun ilgilensin iş hayatının getirdiği zorluklara karşı destekçiye ihtiyacın olmuş kızıda görünce etkilenmişsin tavsiyem uzun vadede çıkacağın kızın seninle aynı hayat görüşüne sahip olmasına özen göster ben tabi biraz avrupai adamım öyle kızın geçmişini didik didik etmem sevdiysem birlikte olurum ama benden sonrada gerek ben gerekse o hayatın iki kişilk olduğunu kabul edecek karşılıklı hayatlarımıza çeki düzen vereceğiz

Mehmet7 ve deathlifter bunu beğendi.
  5. Dengesizzz

Dengesizzz Üye

Beğenileri:
    218
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Kuyumcu
    Yer:
    İstanßul
    biz türk erkekleri olarak gurur duyuyorum bu özelliğimizle hep böyleyiz birisini seversek eğer onu paylaşmak istemeyiz ona çok sıkı bağlanırız hep birlikte olmak isteriz türk kadını bu durumu anlar ama bir rus kızı bu durumu anlamaz çünkü onun yaşamında böyle aşklara yer yok eğlenip sızmaktan başka birşey bilmezler hepsimi öyle tabi hayır ama anlatılanlara bakılırsa bu kızda öyle tek çare onunda sana aşık olması ve artık dur demesi aşk herşeyin önüne geçer o tip ortamlardan da uzaklaşır hep senınle birlikte olur ama şuan görünüyoki bu kız seni eğlenme aracı olarak görüyor ya fazla uzatmadan sende bu işten birşeyler kapmaya bakıcan yada duygularını ona belli edicen böyle böyle diyecen işin zor kolay gelsin

6. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    666
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Yazdıkların beni çok etkiledi ,buna benzer ilişkiler yaşadım zamanında o yüzden seni anlayabiliyorum.

Sen kendi karakterini koru şu anda olduğun gibi sevgi dolu iyi kalpli davran hemen olmasa bile daha sonra huzuru mutluluğu ve güveni sende bulduğunu anlayıp geri dönecektir,bir gün yaşadığı bu hayattan yorulduğunu anlayacaktır.Onun yanında olmaya devam et kim bilir belki daha dökeceği çok göz yaşı vardır senin kollarında...

7. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    841
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Gerçekten güzel bir senaryonuz var , onunla zaman geçiriyorken kendini mutlu hissediyorsun.Ama yani sevdiğimiz birinin , başka bir erkekle başka bir zamanda takılmasını kimse istemez.Seni bu konuda anlıyabiliyorum.Pek sana destek veren olmamış.Amacın konusunda bence yapman gereken anlatamadığın şeyi ona anlatmak , kızın annesi vefat etmiş bunun etkisi üzerinde büyük olabilir , ayrıca yaşadığı toplum yer olarak hayata bakış açısı bununla oluşmuş , yani başka bir gün başka bir erkekle takılması gibi şeyler bu yüzden kaynaklı olabilir.Burda sorun onunla birlikte olduğunda ona karşı duyduğun ilgiyi göstermen , ona karşı içindeki herşeyi dökmen gerekli , ayrıca hergün başka erkekle olması yani sadece zevk için başkalarıyla olmasının senin hayat bakış açına uymadığını ama onunda böyle birşeyinin yapmasının ona karşı ilerleyen zamanlarda problem olacağını ona çok iyice açıklaman gerek.Bunları kesinlikle baş başa olduğunuz doğru anı hissettiğinde açıklamalısın.Seni çok iyi anlıyorum ama insanların sana bu konuda destek vermemesi o kızın senin hayatında senin için değerli biri olduğu onun için savaşamayacağın anlamına gelmiyor?Onun için çabalamalısın çünkü gerçekten ondan hoşlanıyorsun.

8. unborn31

unborn31 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    8
    Bir büyüğüm ile "Abi napacağım ortalıkta temiz aile kızı kalmadı burada evleneceğime rus alırım" tarzında bir muhabbet geçmişti. Bana dediği onlar evlenene kadar geniş yaşayan ama evlendikten sonra sana bağlı olan elini ayağını başka taraflardan çeken insanlar demişti.

"bu aksam baska bir partide ve eminim ki baskasiyla beraber olucak ,bunu biliyorum." Bu cümleyi kurup hala vazgeçmiyor isen ya kız sende takıntı olmuş yada seviyorsun. İlk paragrafta söylediklerimin yanında birde kızın hayattan bir beklentisi yok anı yaşayan biri. Demem o ki kızın tekrar hayata tutunacağı bir dal olabilirsin aksi taktirde sevgili olarak pek bir şansın yok.

9. -hitman-

-hitman- Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İzmir
    Bu kız senin spor hayatını mahveder. Acilen kızdan uzak dur. Kız sen de takıntı olmuş.

onur04, Ünkut ve muratcan.biceps bunu beğendi.
  10. arda122

arda122 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    ne olursa olsun türk kızlarından hayır gelmez arkadaş kendilerini bişe sanmalar vs evlenilmezde türk kızlarıyla açık ve net

deathlifter bunu beğendi.
  11. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.491
    Ödül Puanları:
    0
    bende yabancı kızları severim zaten şimdiki sevgilimde anne tarafından yabancı ama bilgili kültürlü olan kısmını severim yoksa onlarında kötüleri kezbanca davrananı yok değil onun dışında sorun Türk kızlardan çok erkeklerde şımartan kim bizleriz kız ne kadar çirkin olursa olsun öyle iltifatlar ediyoruz ki sonunda kendilerini kraliyet ailesinden geliyoruz sanıyorlar oda yetmiyor tüm çirkin olmalarına rağmen entelektüel bilgileri sıfır olmalarına rağmen kaslı yakışıklı efendi insanları aşağılıyorlar halbuki seçici olsak yüz vermesek ağırdan satsak herşey yoluna girecekte yapmıyoruz bundan sonrada yapamayacağız gibi geliyor neyse yabancı kızlar daha ilgili sevdimi tam seven az para ile mutlu olmasını bilen kendi zevki olan kızlar bu yüzden daha samimiler bence bu arada Türk erkeğininde hataları var her gördüğü kıza asılmalar konuyu hep cinselliğe getirmeler ilgisini çok abartılı göstermesi yada hiç göstermemesi kendileri yapmadığı şey kaymayıp evleneceği kızın geçmişini didik didik etmeleri ha birde boşandığı eşini yolun ortasında öldürmeler gibi sonuç olarak iki tarafta suçlu

BrockLesnar bunu beğendi.
  12. caga

caga Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Capua
    Sadece 2 haftalık bir süreci çok uzun bir geçmişiniz varmış gibi anlatmışsınız. Bunun sebebi onunla ilk tanıştıgınzdan günden beri ona zihninizde çok yer ayırmanız. Bunun sebebi kızın size göre güzel gelmesi yani etkilenmişsiniz.Bu etkilenme olayından sonra akıl günden güne kalpten geri kalmaya başlıyor. Bu kadar beğendiğiniz ve yakınlaştıgınız biriyle sizin istediğiniz sonuca ulaşmak istiyorsunuz. Ama pürüzler var sizinde de dediğiniz gibi. Bu pürüzler sadece sizi değil ne kdar geniş olursa olsun her türden erkeği çılgına çevirebilecek pürüzler. Durum o kıza artık aşık olduğunuzu gösteriyor ama bence ona aşık değilsiniz sizin zihninizde -hakkında çok kafa yardugunuz için oluşan- o kız anlamında başka biri var ve siz ona aşıksınız. Çünkü bahsi geçen sevmediğiniz olaylar yaşanırken ki kendinizde bahsetmişsiniz gerçeklerden, yani farkındasınız herşeyin, vazgeçemiyorsunuz çünkü zihninizdeki aşık olduğunuz kızla aranızda bir köprü olmuş artık o.
    Zihnindeki kızı ortadan kaldırabilirnseniz, sorunda çözülecektir. '' tabii ki bunlar sadece benim tahminlerimdir''

13. novizenj

novizenj Üye

Beğenileri:
    378
    Ödül Puanları:
    73
    onu bu hayattan kurtarmak mı istiyorsun? peki seni bu hayattan kim kurtaracak?
    çok yanlış sularda yüzüyorsun bence. onun erkekler tarafından kullanıldığını söylemişsin. ya o erkekleri kullanıyorsa?
    arkadaşlık, evlilik, cinsellik bunlar hep çıkar ilişkileridir. ancak çok fazla çıkarcı olmak insanın vicdanını yaralar. bundan dolayı toplumlar bu ilişkilere çeşitli kılıflar geçirerek bu çıkarcılığı biraz olsun gizlemek istemişlerdir. biz doğulu toplumlarda bu kılıflar çok daha kalındır. o kadar kalındır ki işin aslını göremez oluruz. her şeyin temelinde çıkar ilişkisi olduğunu unuturuz. bir gün içi görünen ince bir kılıf gördüğümüz zaman şaşırırız, üzülürüz, öfkeleniriz. bütün mesele bu.

onur04 ve Akhaten bunu beğendi.
  14. Akhaten

Akhaten Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    ne desek boş aslında bakarsan yani şöyle sölim sana kıza askını itiraf et desem yanı ask yok bencede sen kızı begnmıssın , begenme ayrı sey ask ayrı sey , kac kısı gecmıstır desen sayamayacagın kadar olsa ne yazar senınle bırlıkte olduktan sonra eger kımseye gıtmıyorsa o artık senındır , dokulmuslar cınsellık nedır kaba tabırle hamamda temızlenecek kadar basıt bır durum bunlar ..asıl olay sevgi sen kızı seviyormusun bunu sor kendine eve gittik yemek yedik süperdi değil olay , seviyormusun ve ne tür bir sevgi , kız çok güzel hosuna gıdıyor dıyemı sevıyorsun yoksa manevı bır durummu , bence maddi olarak olusan bır hosalntı sadece ama sor kendıne
    sonra da bır dusun aga bu kız bana uygun mu de ıyıce dusun kızın gecmısını s.ktır et o konuyu kapat ama karakter olarak dunya gorusu olarak ne bılım tarz olarak falan fılan bı bak sana uygunmu o kısı , mesela dusun senınle benzer zevkleremı sahıp
    en son karar ver sevıyorum yada sevmıyorum , gecıcı yada kalıcı , ve karar ver sana uygunmu burası cok onemlı cunku kız senden cok farklı , bu arad kımsenın kımseyı kullandıgı yok emın ol :) hayatında basarılar :)

15. Chomoloko

Chomoloko Üye

Beğenileri:
    207
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Scotland
    tekrar merhaba

Bugun off gunumdu,ona mesaj attim aradim cevap vermedi,1 saat once facebookda gordum ve orda konustum,ona gercekleri anlattim, nereye kadar boyle gidecebileceksin diye tum gercekleri ona soyledim ,tartistik benim hayatim seni neden bu kadar ilgilendiriyor diyor,aynanin karsisina gec ve kendine gercekten benim isteigim bumu diye sor dedim,seni ilgilendirmiyor gibi bir cumle kurdu
    artik benim ilgi alanimda degilsin dedim,ne halin varsa gor dedim,guzel hayat surmen dilegiyle diyerekten onu her taraftan engelledim

Bazen iyilik yapmak istersin insanlara bu kotuluk olarak anlasilir,gercekleri konusmayacaksak,ben yalandan bir kizin yalakasi olamam,cinsel hayatan gebermedim,ben bu kiza karsi sadece ozel hissler ve duygular hissetim,keske boyle olmasaydi diyorum ama,yapicak bisey yok yolumuza devam etmek zorundayiz.

Zamanimi Sacmaliklarla kaybetmeyi sevmiyorum.

Simdi kalkip bana bu yanlis su dogru diyen arkadaslar olacaktir,lutfen bunu yapmayin,bu konuda hassasim.

16. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    841
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    :( Çabalamamışsın ki , kız zaten kaçamak cevaplar vermeye dayalı bir psikolojiyle yaklaşmış.Belki o kızın hayatını önemsiyordun yani ben böyle sanmıştım.Hayat sadece cinsel ilişkiden ibaret değil.En azından birazcık daha çabalardın diye düşünmüştüm.Neyse davranışın senin tercihin karışmak bana düşmez.Ama genede biraz empati kurmaya çalışmak kişiyle konuşurken sana verdiği cevabın nedenini aramanı sağlayabilir.Buda soruna kişinin bakışının üstünde giderek çözüm getirebilir.

17. Chomoloko

Chomoloko Üye

Beğenileri:
    207
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Scotland
    o kizin hayatini onemsemesem,o kizla su an bu durumda olmazdik,hayatina karisilmasini sevmiyor bu dediklerini kac defa denedim beraberken anlamiyor.,eski erkek arkadasiyla cok kiskanc diye ayrilmislar,kiskanclik burda soz konusu bile degil,bu tur kizlarin hayata bakis acilari cok farkli,tahmin bile edemezsin,yasam tarzlari kesinlikle bize gore degil kanser olmamak icten degil,ben bu kiza turk oldugum soyledigimde ''eger ilk tanistigimda turk oldugunu soyleseydin seninle bidaha konusmazdim'' dedi turkleri terorist,ve bambaska goruyorlar,allaha inaniyorsun dimi sen diyor,inaniyorum sen inanmiyormusun dedigimde hayir inanmiyorum demisti,konuyu dinni yonlere cekmek istemiyorum fakat gercekler bunlar,avrupada ne yaziki boyle,turkleri tehlikeli goruyorlar,araplar gibi, saddam,osama bin laden turu insanlar gibi,konu aslinda bu degil,bir defa bile beni aramadi sormadi,onu da gectim mesajlarima bile cevap vermeye usendi? neyin empatisini kurayim? burda empati kurulacak bir durum goremiyorum,gunluk/gecelik bakiyorlar bu olaylara, bunlarin duygusu,hissleri kalbi falan yok inan bana ;),en iyi yaptiklari sey her hafta icki icmek,farkli farkli erkeklerle beraber olmak sarhos olmak burda bir markete giriyorum,beni adam bu kizla gordu daha once Senin kiz bu bu *** ickiyi sever ondan al diyor,dusunun kizin hangi ickiyi sevdigini biliyor,ben bir kizla eger ilgilenirsem bunlari dusunmeden takmadan gecemiyorum,gunlerce bunlar aklimdan cikmiyor,o yuzden bu tur ucuz insanlar bundan boyle hayatimda onemli yer alacagini sanmiyorum.

Son düzenleme: 28 Ekim 2013
  18. jkdo

jkdo Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Universite
    Yer:
    Denizli-ist
    3.5 senedir ukraynalı sevgilim var az cok bilirim yani bu kızları.sana dicegim iyi bir rus ukrynalı kız bulursan gercekten sevgisi için yapacagı fedakarlık seni şasırtacaktır ama dediğin tarzda ki rus kızı ile olmaz daha cok para lazım onu elinde tutman için ve en azımdan iyi olan bir şey en azından oldugu gibi görünüyor türklerde nAdir raslnn bişi :).bu arada ukrynada turklere karsı bi antipati yok bi kasaba cafe barında tuvalet yknnda kız arkdımı beklerken 2-3 ayyas geldi bişiler dediler ben de temel ruscamla turkum lucescu adamm shaktar sampiyon dierek adamlara ole cektirdim bide dinamo kieve küfür ettim sonrada kız arkadasım geldi o ara onlada konustular biraz bende hazır havaya sokmuşken adamlardan sigara otlanıp adamlarla vedalasıp hatunla ayrıldım:).

Son düzenleme: 30 Ekim 2013
  19. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    senin ilacin belli acilen kontak kesip kendine baska bir kiz bulman lazim yoksa bu isin sonu hayirli görünmüyor... kiz sürekli aklindaysa sen buna vurulmussun :) bence ne yap, fazla ilgi gösterme! mesajlasmayi felan birak, birak bakalim kendisi sana gelsin birkerede o seni arasin yada mesaj atsin birazda sen onu merakta birak.. sakin kendini kaptirma ona eglence olarak bakmaya Calis..

20. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    ayrica diger arkadaslarin söylediklerinede katilmamak mümkün degil kiza daha fazla kafayi takarsan seni spordan uzaklastirir aynisini bende yasadim cok iyi biliyorum...

Sayfayı Paylaş