Benim için Yaza Hazırlık

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve thechosenone tarafından 6 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. thechosenone

thechosenone Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Merhaba arkadaşlar foruma üye olmadan önce baya bir okudum formu çok yararlı bilgiler buldum.Ama programlar kişiden kişiye değişir diye düşünüyorum o yuzden bir sorum olacak.Karın bolgemde yag cok ve asırı güçsüzüm.7.5 kg ile evde biceps calısıyorum bazen gogus ve omuzda calısıyorum ama bir türlü kas olmuyor ve yaglarım erimiyor. Artık olumune diyete başlıyacam.Ben kickbox yapıyorum bana cardio olarak ne onerirsiniz? ve evde hangi hareketleri yapmamı tavsıye ederseniz gogus,kol ve karın ıcın.Bu arada benim metabolizmam çok hızlı neden bılmıyorum.Bu sabır sporunda en sabırsızlardan bırıyım herhalde ama bunu da ırademle aşmaya çalışıyorum.

KISACA BEN:
    İlkokuldan beri spor yapıyorum futbol kayak judo yuzme ancak bazılarını orta okulda bıraktım ancak yemek yemeye devam ettim.Lise 1 kickboxa başladım eve biraz kuvvetlendim ancak kaslarda hala tık yok.Şuan Lise 4 deyim ve artık okul yok.
    Programım:
    Kickbox antremanlarında:
    10x4 push up(push up ın farklı çeşitlerini yapıyorum)
    60 tane sit up
    100 kere ip atlıyorum.
    30 saat teknik
    30 saat serbest dovuş

evde antremanlarım:
    10x2 push up
    60 sit up

Bazı arkadaşlarım 4 kg kullanıyor ben 7.5 hala tık yok kaslarda.Çokta et yiyorum protein için.Yani kotu beslenmiyorum.

Diyetim:
    Sabah ufak keklerden
    Sabah ogle arası:Elma
    Oglen:Salata tavuk
    Oglen-Aksam:Elma
    Aksam:Salata tavuk

Bu arada salataya zeytin yag koymamam gerek dimi?

Şimdiden teşekkür ederim
    (Başka konularıda inceledim,ancak kişisel sorular oldugu için sormak istedim)

2. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    528
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    cardio olarak kickbox yapman yeterli zaten alternatif olarak yüzme kosu hiit calsımalrını deneybilirisn kılo ve boyunu yazmamıssın forumda her türlü bölgeye göre yapılacak hareketler mevcut bunlara bakarak bir program olusturabilirisin beslenmene gelince sabah kek demissin yanlıs düzgün bir kahvaltıyla güne baslamalısın örnek olarak yumurta lor peyniri süt zeytin 2 dilim ekmek gibi salatana 1 tatlı kasıgı zeytinyagı koyabilirisin ama fazlası degil düzenli agırlık calısmalrına baslamalısın öyle bazen omuz vs calısıyorumla olacak is degil bu her bölgeni calıstırıp kas yapmalısın bu sekilde tabii ki kas yapamassın

3. thechosenone

thechosenone Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Boy 172cm
    kilo 64.5 yas 18
    Hedef 60 kilo ya düşmek. Bakalım neler olcak 3 ayda...Bu arada kola içince kilo alıyormuyuz?Ben kola hastasıyımdır.

Son düzenleme: 6 Mart 2011
  4. deniz68ruhu

deniz68ruhu Yeni Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Gazeteci, Araştırmacı
    Yer:
    İstanbul
    Kesinlikle çok kilo alırsın zaten çok zararlı bence bırak o Amerikan içeceğini.

Sayfayı Paylaş