Benim için önemli...

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve bassy tarafından 24 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. bassy

bassy Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar..Ben daha önce 4 ay kadar body yaptım... boyum 1.90 kg 91.. bel ölçüm 97 kol ölçüm 38.5 ama çok yağlı bir vücudum var.. Şuan ayağım kırık henüz toparlayamadım ama 1 ay sonra toparlarım diye düşünüyorum... Toparlar toparlamaz da salonda kardio çalışmalarına başlıyacağım.Göğüslerim çok yağlı..
    Kardio çalışmalarımı 30 dk koşu 15 dk bisiklet 10 dk bel çevirme ardından hızlı tekrar hafif kilolar ile beli yana esnetme olarak yapacağım.. Kardiodan sonra hafif ağırlık çok tekrar ağırlık idmanlarıma başlıyacağım. haftada 5 gün gidiyorum günde 2 kasımı çalıştırıyorum..
    Kendime bir beslene programı hazırladım. Kilo verme ve yağ yakmaya yönelik.. Görüşlerinizi bildirirseniz çok sevinirim..

Sabah 8:30
    3 haşlanmış yumurta beyazı biraz lor beyniri bir domates
    öğlen 10 bir avuç leblebi
    Öğlen 12
    200 gr haşlanmış hindi göğsü bir haşlanmış patates..
    akşam 6
    150 200 gr haşlanmış hindi göğsü yanına sebze yemeği..
    akşam 8 antraman (1 saat 20 dk süreceğini tahmin ediyorum kardio ile beraber)
    antraman sonrası biraz lor peyniri..

Bu arada sormak istediğim bir şey daha var.. kardio öncesi weider likit l_carnitine kullanmayı düşünüyorum.. Yanına kas kaybını önlemek için birde protein tozu almam doğru olurmu. Olursa hangi marka kullanmalıyım optimum whey kardio dönemi için uygunmudur..?

2. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    kol ölçün 4.5 aylık birine göre inanılmaz boyutlarda

3. solasguitarra

solasguitarra Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    190 cm 91 kg birine ve yağ oranı yüksek derecede olan bir vucut için 38-39 cm az bir ölçü. benim boyum 1.83 kilom 70 yağ oranım %7 40 cm kolum. bu ölçüler için kolun zayıf.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:56 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:54 ----------

kas kaybı için whey kullanabilirsin. antrenman öncesi ve sonrası. optimum whey de bu iş için uygundur.

4. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    sendemi 4 aydırmı spor yapıyorsun?

5. solasguitarra

solasguitarra Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    4 aydır yada 4 yıldır yapıyorum önemi yok. orada anlatmak istediğim şey kilonun ve boyun vücut ölçüleri üzerine etkisi. 190 cm 91 kilo adama 38 cm kolların var harika dersen yanıltırsın. neyse kolay gelsin, iyi forumlar.

6. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş