Benim diyet programim

Konusu 'Kadınlara Özel - Beslenme & Diyet' forumundadır ve spotlight tarafından 19 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. spotlight

spotlight Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar fitness'ta konu acmistim ama burada acmak daha mantikli diye dusundum. Degerlerimi ve beslenmemi yazayim:

Yas: 21

Boy: 166

Kilo: 61.7

BMI: 22.4

Yag: 13.8 kg, %22.3

Kas: 45.6 kg, %73.91

Yaklasik 1 aydir diyet yapiyorum (gerci 1 haftadir olcuyu kacirdim ama yine de devam ediyorum). Basladigim kiloyu tam hatirlamiyorum ama 64 ya da 65'ti. Haftada 3-4 kez 1'er saat crosstrainer'la calisiyorum ve ortalama 500-600'er kalori yakiyorum.

Bugun kahvaltida

2 kayisi, 2 kasik da yogurt yedim sonra tikandim yiyemedim baska bir sey.

11 gibi kucuk bir parca kasar peyniri yedim ustune de yesil cay ictim.

Oglen yemeginde yagsiz salata ve 3 parca izgara tavuk yedim ustune pul biber doktum metabolizmayi hizlandiriyormus.

Az once 3-4 kayisi daha yedim ustune de 1-2 kasik yogurt yedim meyve sekeri kan sekerimi aniden yukseltip dusurmesin diye.

Bir de Deniz Derya diye bir markanin Egeli Ton Baligi diye bir urunu var. Ton baligi salatasi gibi bir sey. Onu yedim o da 210 kalori falan.

Aksam 5 gibi Activia yogurt yiyip gunu kapatmayi planliyorum. Bugun spora gitmedim yarin gidicem.
    Size sorum, ben 56-58 kilo olmak istiyorum; degerlerim normal mi? Yag oranimi %20'nin altina indirmek istiyorum mumkun mudur? Yagdan nasil verebilirim? Yorumlarinizi bekliyorum.

2. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    Bende aynı yorumumu buraya yapayım bari :D
    Yeşil Çay
    Patlamış mısır ( yagsız Tuzsuz )
    Haşlanmış patates ( soguk yenmeli- iştah kapatır ) beslenmenizde bunlardanda yardım alabilirsiniz . birde kardio yaparken en az 30 dk yapmaya özen gösterin yağ yakımı 25-30 dk aralarında başlıyo . Birde yemek yerken yavaş yemeniz sizin için iyi olur :)

3. spotlight

spotlight Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    zaten haftada 3 gun, 1'er saat yapiyorum hatta bazen 70 dk'yi falan buluyor :) Patates yorumu icin tesekkur ederim, cunku hala doymadim onu yiyeyim bari:D

4. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    :D Nestle nesfit al yağsız süt ilave et ( soguk ) onuda yiyebilirsin hem tadıda mükemmel :)

5. spotlight

spotlight Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yillardir onu yiyorum ama sut beni daha da aciktiriyor, midem kaziniyor resmen. o yuzden biraktim sut icmeyi halbuki cok severim :( kalsiyum icin yogurt yiyorum o daha tok tutuyor....

Sayfayı Paylaş