Benim biraz bilgiye ihtiyacım var.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve MrMuscle tarafından 8 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. CENTAUR

CENTAUR Guest

Flexor son mesajında (onuncu) tekrar sayıları içinde bilgi vermiş, bu tekrar sayılarından daha fazla tekrar yapamayacağın ağırlıklarla çalışmalısın bunun formatı böyle.

Mesela 4 set bench press egzersizi için 12-10-8-6 tekrar yapılacak bunun manası her sette tekrar sayısı azaltılırken ağırlık arttırılıyor.

2. burakkc

burakkc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yardım !!

ben 15 yaşında 1.80 boyunda ve 80 kiloyum 4 senedir basketbol oynuyorum antremanların haricinde vücüdumu ( profesyonel ) olmasada geliştirmek istiyorum ( karın kasları ve kol kaslarını özellikle ) bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

3. MrMuscle

MrMuscle Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    Herkese verdği bilgiler için teşekkürler ama bir sorum daha olacak benim; mesela biceps çalışmadan once ısınma egzersizi yapmak gerekir m basit ısınma egzersizi programı söyleyebilrimisiniz? teşekkürler.

4. muscled_girl

muscled_girl Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Hangi sporu yaparsan yap önce ısınma hareketleri şart.Forumda mewcut :

https://www.bodyforumtr.com/forum/viewtopic.php?t=10149

5. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    muscled_girl'ün verdiği linkteki hareketler esneme üzerine.. aşağıdaki bu linkte önemli konular arasında..bunuda incelemende fayda var..ısınma hakkında da bilgi veriyor..
    https://www.bodyforumtr.com/forum/viewtopic.php?t=3159

her hangi bir kas grubu antremanından önce kası yormadan esnetmeleri yaptıktan sonra yapacağın hareketi hafif kiloyla simüle etmen o kas için ısınma olacaktır..
    örneğin barbell curl ilk hareketin olacaksa ısınma için boş barla 15-20 tekrar ısınma seti yapabilirsin..bu kasa çalışacağını haber verecek, kası ve eklemleri zorlamandan bölgeye kan pompalayacaktır..

6. Brady Brohn

Brady Brohn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    17 yasında 51 kiloyum 173 boyundayım.Kas yapmak istiyorum ve cok hafif sekilde irilesmek.Ama kimden yardim alacagimi ya da nasil baslanilmasi gerektigini bilmiyorum.Yardim edecek birileri veya ozel olarak uzaktan mesajlariyla bilgi verecek ilgilenecek birileri var mi?a da nasil baslanilmasi gerektigini bilmiyorum.Yardim edecek birileri veya ozel olarak uzaktan mesajlariyla bilgi verecek ilgilenecek birileri var mi?Ozelden ulasirsaniz sevinirim.veya vatsaptan da yazabilirsiniz 05343827549

7. beko15

beko15 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    konuyu hortlatmışsın resmen :D

8. Brady Brohn

Brady Brohn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları: