Benim beslenme ve Supplement kullanma programım

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve hasan92 tarafından 28 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. hasan92

hasan92 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle belirmetk isterim ki salondaki hocamın bana bi yararı olmadığı için her şeyi internet aracaılığyla öğrenmekte ve uygulamaktayım.(bu programla daha doğrusu kendim olşturduğum çizelgeyle 7 aylık çalışmayla 55 kg den 70 kg ma çıktım ilerlemeyede devamediyorum.
    ______
    *kahvaltıda yumurta,bal,haşlanmış patates(yiyebildiğim kadar belli bir sayısı yok).içebiliyorsam üzüm pekmezi içemeye başladım

*öğle yemeğinde genellikle tavuk göğsü veya et ürünü yemek yiyorum ardından meyve yiyorum.bu meyve varsa üzüm ve elma ağırlıklı oluyor.1 ölçek true mass'i yarım yağlı sütle içiyorum

*ikindi de ise pek acıkmıyorum ama buna rağmen hiç bişey yemesem bile kek,puaça...vs ardından creatin içiyorum ve meyve yemeye çalışıyorum

*akşam yemeğinde ise sebze ağırlıklı yemek yemeye çalışıyorum eğer yoksa tavuk ve tavuk ürünleri yemeye çalışıyorum

* spordan önce no xplode ve spordan hemen sonra 2 ölçek syntha6 içiyorum.

*yatmadan önce ise hamur işi ve meyve yemeye çalışıyorum

2. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    kek puaça yatmadan önce alınan hamur işi niye yiyorsunuz? Kilo almak için mi? Bunlar kas olarak değil yağ olarak kilo aldırır. Bunları çıkarın diyetten. Nox için acele etmişsiniz bence daha erken, nox ileri seviye bir ürün. İkindi alınan kek puaça yerine 1 ölçek whey daha faydalı olacaktır. Yatmadan önce hamur işi yerine lor peyniri yağsız protein kaynağıdır.

Siyah59 ve hasan92 bunu beğendi.
  3. hasan92

hasan92 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet kilo almak için yiyordum dediğinizi yapamya çalışırım çok teşekkürler kolay gelsin

4. TylerDurden

TylerDurden Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    7 ayda bunlar için uzun süre ama

5. hasan92

hasan92 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ramazan ayında 4 kilo 1 ay önce 3 kilo verip sonra tekrar aldığımı düşünürsek çokta kötü değil.insan piskolojisiyle alakalı olark iştah problemleri olabiliyor benim canım sıkıldıkça yemden içmeden kesiliyorum

Sayfayı Paylaş