Beni aydınlatın..

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Ali Çelik tarafından 24 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Ali Çelik

Ali Çelik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle Merhaba
    21 yaşındayım 1,78 boy 76 kilo
    bu yaşıma kadar spor salonuna gitmedim ama sürekli araştırma halindeydim bir arkadaşımla birlikte denizlide ismi lazım değil bir salon hocası ile görüştük
    salondaki hocanın benimle ilgili yorumları şu oldu belin kaymış omuzlarından biri diğerinden daha çok gelişmiş bi kaç seneye fıtık olursun göğüsler kas değil yağ gibi
    muhabbet biraz daha uzun sürse adam beni sakat yapıp öyle göndericekti tahminimce
    türkiye birinciliğim var şunlar benim fotoğraflarım evde şınav çekmek evde spor yapmak zararlı kendini sakatlarsınız gibisinden sözler
    bu arada söylemeyi unuttum yanımdaki arkadaşımında beli kayıkmış :) en yakın sürede foto ekleyeceğim
    size sorum şu uzun süredir evde yapıyorum sporumu vücudumdanda haydi memnundum son zamanlarda bel bölgemde biraz kilo problemi oldu ve bu yüzden salona gitmeyi düşünmüştüm
    bu arkadaşın söyledikleri ne derece doğrudur
    doğru şekilde çalıştıgıma eminim ama bir alet yardımı olmadan şınav çekmek mekik çekmek vücutta ciddi hasarlaramı sebebiyet veriyor ?

Son düzenleme: 24 Şubat 2014
  2. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş