Bendemı sorun var ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve walpaper tarafından 3 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. walpaper

walpaper Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar 1 hafta olacakki evde kendi imkanlarımla dambıl ile omuz ve alt üst göğüs çalışıyorum.Ancak günler geçtikte gögüslerimde ve arka kollarımdaki ağrı şiddetlenıyor.Parmağımla bastıramıyorum bile o derece.Bu ağrıların çalışmamdan dolayı yani iyi yönde olduğu yazılıp söyleniyor.Ancak bu ağrıların her gün devam etmesi sizce normalmi ?

Program olarak her gün 15 li 3 set halinde hergün çalışıyorum.Sıkıntı sizce nerede ?

2. BisikletciMert

BisikletciMert Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Zorlanıyorsan ağırlığı veya seti azalt

3. walpaper

walpaper Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hayır okadar ağır bir şekilde zorlanma yok.Zaten zorlama olmassa kasda olmaz da hanı çalıştıktan sonra duşa girdigimde duş başlığını kaldırırken göğsüme ağrı giriyor o derece.Hala anlamış degilim acaba ödemmi oluştu ?

4. Axe

Axe Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Isınmadan antremana başlama ve antreman bitiminde ise kesinlikle esneme yapmalısın!

5. eneskaradag

eneskaradag Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Buna hamlık ağrısı deniyor. Özellikle spora yeni basladiysaniz ya da birakip uzun süre sonra basladiysaniz bu agrıyı yaşamanız cok normaldir. Arkadasimizin üstte dediği gibi ısınmak ise yarar ama bu ağrı kesinlikle her ne kadar ısınırsanız da olacaktır he belki daha az olur ama mutlaka olur. Kolay gelsin

6. Almclskn

Almclskn Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Düzenli olarak ilk spor yapışın ise normaldir bence. Hamlamışsındır arkadaşımızın dediği gibi ben spora ilk başladığımda eve gelir gelmez uyumaya başlamıştım okula bile gitmiyordum ağrılardan dolayı :) Antrenman öncesi karbonhidrat al ve kaslarını esnet ısınarak gir setlere.. Çokta yorma bence kendini kaslarını yırtabilirsin maazallah.

Sayfayı Paylaş