1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Bende sarkma varmı?? Body benim için anlamlı olurmu?

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve elo tarafından 6 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. elo

elo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    14 yaşımdayken 2 ayda 20kg civarında kilo verdim ozamandan beri kilom normal.ozaman sanırım 75 i filan görmüştüm boyumda 168 filandı.Sonradan kilo almıştım zaten.Şuan 175 boy 64 kg yim.Resimlerde yeni epilasyondan çıktım cildim biraz tuhaf duruyo.Beyler body yapsam kaslar belli olur mu bende ne yapmalıyım? bu arada sol kaburgam anatomik yapımdan ötürü biraz önce bel çukurumda normale göre daha genişmiş doktor bi sıkntı yok dedi.

Ekli Dosyalar:

2. doga56

doga56 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    doktor diyeceğini demiş tabiki bodyle estetik olarak düzeltirsin.düzenli beslenip düzenli spor yaparsan kaslar çok rahat gelişir bu arada yeteri kadar uyumayı unutma başarılar

3. Muscleguy

Muscleguy Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Bence sarkma yok sende kardeşim yağlarını eritip hacimlenebilirsin güzel bir programla

Sayfayı Paylaş