Bench Press'de sol bilekte agri

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve aneximandros tarafından 8 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. atakan_irresistable

atakan_irresistable Üye

Beğenileri:
    710
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    artroskopi biraz maliyetlidir oda iyileşme süresi ve komplikasyonlarının kısa olmasından dolayı. hem rehabilitasyon ve ilaç masrafları yok denecek kadar azdır local anestesi biraz maliyet arttırır. maliyet 6000 ila 11.000 usd arasında değişiyor ama nerede olacağına bağlı. eğer cerrahın özel aile doktorunsa hangi hastane yi tercih edecek o önemli ona görede fiyat olacak

aneximandros bunu beğendi.
  2. ozleyis

ozleyis Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    0
    bar ı nasıl tutuyorsun? eğer baş parmağın diğer parmaklarının yanında değil de öndeyse de bu sorun çıkabilir

3. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    aneximandros,

Benim omuz tendon yırtığım için gittiğim prof Acıbadem Hastanesi'nde atroskopi için 8000 lira demişti.
    Bu rakam 2 sene önceydi.

Tabi bir de Acıbadem'in en pahalı özel hastanelerden olduğunu da hesaba katmak lazım.

aneximandros bunu beğendi.
  4. tyaramis

tyaramis Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Cok eski bir paylasim olmasina ragmen yine de yazmak istiyorum belki cevap alirim.
    Ayni durum bende de var su an. Bana koyulan tani, bilegin dis kisminda bir yirtik oldugu seklinde.
    Ben de yurt disindayim ve doktrolar fizyoterapi disinda bir tedavi uygulamadilar fakat agrilarim ayni sekilde devam ediyor. Spora 2 ay kadar ara verdim.
    Doktro bench press gibi press haraketlerini yapamazsin dedi.
    Sizin tedavi süreci nasil gecti ve neler uygulandi?
    Bu durumda spora devam edersem bilekteki yirtik daha kötü bir hal alabilir mi? Bench press yapmayacam tabi ki fakat diger bölgeleri de calistirirken ister istemez bilek kullaniliyor.

Sayfayı Paylaş