Bench press 3x130 kg Halil Degirmenci Yas 20 kilo 65.3 kg

Konusu 'Üye Videoları' forumundadır ve halil_37 tarafından 5 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 23 üye.
  1. Zerk

Zerk Üye

Beğenileri:
    461
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebeciyim
    Burada bir arkadaşımızın takdire değer bir başarısı, çabası var iken; gereksiz tartışmalara girip, arkadaşımızın motivasyonunu bozmak ne kadar akıllıca bilemeyeceğim...

Seni daha iyi yerlerde görmek isterim Halil :)

2. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2.kademe Vücut Geliştirme antrenörü
    Yer:
    Trabzon
    Harbi çok iyi başarı olmuş. Benim rekorum 100 kg dır ve boyum 1.81 gerçekten müthiç bi kuvvet var sende. Bench de tricepsler kuvvetli olması gerekiyormuş ki iyi basalım galiba senin tricepsler fena ki fotoğrafta da pozunu vermişsin :)

3. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    halil37 sana bir sorum olacak
    bukadar ağır girip hemde dirsekleride kilitiyorsun gibi görünüyor
    hocaların vea seninle çalışanların dirsek eklemi sakatlığı için önerdiği bir suplement veya teknik varmı?
    sen bu dirsek sakatlığına yakalanmamak için ne yapıyorsun?

4. Le'o

Le'o Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Amino Energy şart :) ama gene güzel çalışma

5. iNFaZ100

iNFaZ100 Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Gastronomi ve Mutfak sanatları Öğrencisi
    Yer:
    Çorum/İskilip
    Valla tebrikler ben 80 de ancak yapıyorum 3 tekrar kilom 70 helal olsn bu arada duruş alt göğüsede vuruyodur güzel teknik :)

6. doğanzzv

doğanzzv Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Halil senin makaleni okudum bu sistemi bu bahar döneminde yapılabılırmı sonuc alınırmı dıye merak edıyorum kısın 1 2 kez denemıstım sonuc guzeldı

7. halil_37

halil_37 Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    43
    Tesekkur ederim

triceps elbette olmasi gerekiyor. en çok bar'in yarisini kaldirdiktan sonra devreye tricepsler girer. bu yüzden her bench press antrenmaninin ardindan mutlaka trcieps çalisirim. genellikle dips tercihimdir. vucut agirligi +60 kg 4*10 seklinde kalsik bir antrenman.

teknigi, durusu bozmadiktan sonra neden eklemler de bir satkatlik olsun ki ? zira ben 4. seneme baslayacagim fakat su ana kadar bir sakatlik görmedeim. (antremnda) agir kilolardanda korkmuyorum. kalkarsa kalkar kalkmaz ise canimiz sagolsun öyle degilmi ? teknik olarak videodaki durusumu kullaniyorum. dirsekler ne fazla açik ne fazla kapali. orta bir seviyede. bu gune kadar da hiç bir suplement kullanmadim.

tesekkur ederim fakat, bu gune kadar hiç bir suplement kullanmadim ve gerekte duymuyorum.

tesekkur ederim. dogru. bu teknigin avantaji, barin kalkma mesafesiniazaltmak ve yuku alt goguslere bindirmek. zira alt gogusler üst goguslerden %20/%30 daha güçlüdür

önceden denediyseniz ve iyi sonuçlar aldiysaniz elbette tekrar deneyebilirsiniz. kis olmus bahar olmus yaz olmus fark etmez. senede 2/3 sefer olmaz üzere yapilabilir.

boksbody bunu beğendi.
  8. bybasel

bybasel Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    bel cok havada kırılacak gibi duruyordu valla izlerken korktum

9. halil_37

halil_37 Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    43
    ne kadar esneklik olursa o kadar havaya kaldirma imkani olur. zaten bir önceki mesajlarda neden bu teknigi kllandigimi da açiklamistim.. belin kirilmasi için bench press degil deadlif neden olabilir o da anca yanlis bir hareket yapilarak.

Sayfayı Paylaş