1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

ben testesterone

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve testesterone tarafından 12 Haziran 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. radyasyon

radyasyon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    bartın
    zaten resimin çekimine bağlamışık olayı b.. at izi kalın diye birşey yok burda o kadar benden tecrübeli insan varken hem nbana düşmez yorum yoapmak ama görüşümü bildirmek istedim kollar küçük geldi ve omuzlar dar geldi ne söyliyeyim başka.böyle olacaksa ya sen resim koyma ya ben yorum yapmıyacam bundan sonra bu forumda...

2. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Yorum yap elbette ama geniş bir omuza dar omuz diyorsan bu senin bilgisizliğini gösterir.
    Omuz çok iyi değil, kas kütlesi olarak eleştiriye açık bir omuz ancak, 100 santim civarı bir belin üzerinde olduğunu düşünerek yorum yapmak lazım.
    Bel kalın olduğu için omuz genişliğinden görüntü olarak çok şey götürüyor, ancak ne olursa olsun, dar bir omuz değil, bırak ki çok dar olsun.
    Geniş bir omuz hatta, genişlik olarak normalin kesinlikle üstünde.
    Ancak iyi bir omuz değil denebilir, kas kütlesi fazla değil çünkü, 1.90 boyunda geniş bir çatıyı doldurma sorunu yaşandığı belli.
    Testesterone kızmakta bence biraz haklı, sen geniş bir adam çok darsın dersen, tuhaf olur...

3. radyasyon

radyasyon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    bartın
    öyle omuzlar ÇOK dar bir anda azımdan çıkıvermiş adam ne yaygara yaptı be.bilmiyorum valla.omuzları genişde olbilir sonuçta resile alakalı bireşey olduğu kesin yine söylüyorum.ben bundan sonra fazla karışmayacağım zaten özelden birşey istediğim zman isterim arkadaşlardan...

4. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    tartistiginiz konuyu daha fazla uzatmayip,testesterone nun resimlerine yorum yapmaya devam edelim.

5. glazier

glazier Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    testesteron 7 yıllık ama sanırım baya aralıklarla yaptın birde supplemet sürekli almadın sanırım...aslında vücud normal ama işin içine 7 yıl girince daha farklı birşey bekliyor insan doğal olarakk...saygılar.......

6. Andre

Andre Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    Testosterone diyet yaparsa eğer,işte o zaman vücudu iyice belirgin olucaktır.O zaman düzgün yorumlar gelicektir.

Omuzlar Karasan'ında dediği gibi kesinlikle dar değil.Sadece kas artışına ihtiyacı var.Ama iyi bir çatısı var.Bunu kimse tartışamaz.

Ayrıca bazı arkadaşlar testosteronun bulk bir durumda olduğunuda dikkate almıyor galiba.

İyi çalışmalar.

7. Maestero

Maestero Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    yorum olarak şunu belirtmek istiyorum, kolların dedğin ölçülerde olduğunu sanmıyorum. Estetik vucuda çalışmaya başlarsan bence daha güzel edersin biraz zayıflarsanda daha güzel atletik durur.

8. B3RkOvi

B3RkOvi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    super yorum katiliyorum..

Sayfayı Paylaş