ben sizi seviyorum

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve sehzadecelik tarafından 7 Eylül 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. sehzadecelik

sehzadecelik Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Heryer
    bu forum öyle bi zamanda karşıma çıktı ki anlatamam.benim doğru dürüst hiç arkadaşım yok burda bir sürü abim arkadaşım oldu.hayatımda hep zaman zaman boşluklara düştüm ama hep kendim çıktım ve başardım ancak yoruldum ve sonuncuda burası çıktı karşıma. konusabileceğim bişeyler anlatabileceğim en önemlisi cevap alabileceğim bi yer o yuzden hepinize sonsuz tesekkurederim.bu söylediklerimide iş olsun diye söylemiyorum hakikaten suan içimden geldiği için tüm samimiyetimle yazıyorum. keşke daha çok vaktim olsa daha çok vakit ayırabilsem buraya ama tabi şartlar mesela yarın sınavlarım var oyuzden şimdi yatıcam tekrar herkese tesekkurler

mmuratt, [Zafer], Despo ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  2. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    İltifatların için Teşekkürler mancınık (sanki bana demiş gibi ) ama hayat sokakta .İnternet alemine fazla takılıp asosyalleştimemen gerek kendini.

sehzadecelik bunu beğendi.
  3. l30n66

l30n66 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    gunumuzun sorunu bu..Mesela knight online oyuncusydum inanilmaz isler yaptim fakat daha sonra hayattan kopmaya basladim anteremanlara gitmez olmustum..Kiz arkadasim 9 saat bekledi ben uyudum o kasti benim chari ewt cok sansiliyim biliyorm...%2 kasti 74 lvl harikaydi bence!! alinacak ders yasamis birisi olarak biz yanindayiz ama asla unutma hayat disarida...hyper_

4. sehzadecelik

sehzadecelik Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Heryer
    tabiki sana da dedim. sokaktaki hayata baksana şimdi veyron 10 yasındaki çocuğun elinde bırak sigarayı artık esrar dolasıyo kapkaç almıs basını gidiyo insanlar birbirine zarar vermek için resmen fırsat kolluyo artık dısarısı insan piyasası olmus birisi mevcut varlığını arttırmak için mutlaka bi baskasının kanını emiyor.benim çok az arkadasım doğru ama bana yetiyor az olmasının sebebi asosyal olmamdan değil aksine çok sosyal bir insanımdır (yoksa insan kaynaklarına bağlı olarak nasıl müdür yardımcığı yaparım) arkadaslarımın az olmasının sebebi güvenemiyorum kimseye.arkadas demek benim için gerçekten güvene bileceğin sorunlarını anlatabileceğin ağladığında seninle ağlıycak güldüğünde senle gülcek köprüden atlamaya karar verdiğinde senle atlamıycak ama asağıda seni tutmak için bekleyecek birisi demek.yanıldığım noktalarım varsa lütfen düzelt.saygılar

berdilar bunu beğendi.
  5. muscled_girl

muscled_girl Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Sporcuların duygusuz olduğu kanaatinde olanlar seni görsün mancınık döktürmüşsün..Bnde üstüme alınıyım azcık ve teşekkür ediyim:)

6. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Ağırlık çalışmak duyguyu azaltsaydı ne kasları nede antremanı hissederdik

7. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    Yanlışın yok tabiki. . Ama en azından sokaktaki tinercinin gerçek yüzünü görmüş oluyorsun. Sanal alemdeki ezici bir çoğunluğun sanal olması gibi dışarıdakilerin hepside Tinerci değil.
    2.Sana asosyal demedim.

3. Az ve Sağlam arkadasların varsa Zaten herşeye sahipsin.

8. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yalnızlığı fazla dert etme, neye göre yalnızsın onu da bilemem...
    Kimisi takılacağı arkadaşı olmadığı için yalnızdır, kimisi sevgilisi olmadığı için, kimisi omzuna yaslanıp ağlayacak birisi olmadığı için yalnızdır...
    Yalnızlığını sev, çünkü elindekilerin hep elinde kalma gibi bir güvencesi yok... Zamanla herşey değişiyor, herşey eskiyip gidiyor... Arkadaşlar, dostluklar, aşklar...
    Çok sevdiğim ve çok kendimi bulduğum bir sözle bitirmek istiyorum yazımı...

Benim yalnızlığım yanımda kimse olmadığı için değil, yalnız olduğumu söyleyebileceğim kimse olmadığı için yalnızım ben...

mmuratt, glory ve sehzadecelik bunu beğendi.
  9. marthel

marthel Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Ben yalnızlık konusunda size katılmıyorum.Yalnızlık çok acı vericidir her ne kadar bize alışılacak birşey gibi gösterilsede bence yalnızlığa alışmak imkansız.Yalnızlığı seven kişilerde bence kendilerini kandırıyorlar.Yalnız oldukları için sevmekten başka şansları yok.Tabi burda yalnızlık kavramının önemi ortaya çıkıyor.Excursion'ın dediği gibi yalnızlık kişiden kişiye değişir.Bana göre yalnızlık üzüntülerimi paylaşabileceğim biri olmamasıdır sana göre her gece dışarı çıkıp alemlere dalacağın birinin olmamasıdır.Ama herhalükarda yalnızlık çok kötü birşeydir.

E o zaman bende lisede bütün kompozisyon sınavlarında giriş cümlesi olarak yazılan favori cümleyi örnek veriyim :) 'İnsan sosyal bir varlıktır'

Despo, sehzadecelik ve [Zafer] bunu beğendi.
  10. Serious_Sam

Serious_Sam Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Sağol mancınık eminim bu sitede diyolog kurduğun herkeste seni sevmiştir, başta ben olmak üzere. (adını biliyorum ama belki yazmamı istemessin diye rumuzunla hitap ettim. :) )

11. sehzadecelik

sehzadecelik Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Heryer
    düşüncelerin için çok sağol......iyiki rumuzumla hitap etmişsin unutma forum kuralı kişilere rumuzları ile hitap edelim ;)

12. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci

Yakın bi zamanda fight club izledin gibi, kuralları unutmayalım falan (=

13. sehzadecelik

sehzadecelik Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Heryer
    yok o filmi yakın zamanda izlemedim.ama çok sevdiğim bi filmdir geçen film afişlerini karıstırırken gördüm koymak istedim.kuralları unutmayalım kısmının filmle bi alakası yok ismimi yazsaydı muhtemelen ikaz edilirdi bende biraz saka biraz gercek söylemek istedim.

14. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci

Haklısın marthel yalnızlık acı birşeydir, ama yalnız olduğum için onu sevme gibi bir olayım yok, sonuçta etrafımda çok arkadaşım var, herkesle sohbetim muhabbetim vardır, ama herkesle konuşamazsın, herkesle dertleşemezsin...
    Herkes elbet birgün seni bırakır gider, ama yalnızlığın seni asla terk etmez... Bilmem anlatabildim mi?

15. beat me

beat me Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    saol mancınık warsa bi derdin msnde konuşalım akşam benle paylaşa bilirsin epeydir görüşemioduk hem ne dersin?

16. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    İnsanları tanıdıkça, yalnızlığımı daha çok seviyorum...

Sayfayı Paylaş