Ben ne yapacağım

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve basfates tarafından 9 Mart 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    Lütfen artık kişisel münakaşaları sonlandıralım.
    Başlık sahibi üye durumdan rahatsızsa zaten gerekli hatırlatmayı yapacaktır.

Bunun dışında sohbetinize özelden devam etmenizi rica ederim.

saydam, MT, slymnasye ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  2. gencebayorhan

gencebayorhan Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    forumdan gidip gitmememeyle söylediğim lafın arkasında durmamın belirtisini gösterdim.bunu algılayamamak 180 kilo olmaktan daha büyük bir sorun.
    yönetici arkadaş; bana yazılan bir yazıda benim söz hakkım olmadan konu kapanamaz.zaten ortada bir konu yok ben sadece arkadaşı uyarmaya çalıştım.kimseyle münakaşam yok.benim diyeceklerim zaten bu kadardır ben üstüme düşeni yaptım sadece.

3. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    Ok, cevap verdiğinize göre konu kapanmıştır.

Bundan sonra konu dışı atılacak tüm mesajlar silinecektir.
    Bilginize ve anlayışınıza...

saydam, slymnasye ve gencebayorhan bunu beğendi.
  4. Aytosh

Aytosh Yeni Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşa steroid önerdiğimin farkındayım ancak 180 kilo bir kişinin . normal kilosuna inmesi için haftada 3-4000 mg anabolik alması gerekir. yoksa o göbeği yıllarca eritemez. bence 180 kilo olmak, normal kiloda steroid almaktan çok daha zararlıdır. vücuda binen her kilo kalbi yorar.

5. Ludacris

Ludacris Yeni Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Ya çok dikkatsiz davranmışsın ben böylelerine acıyorum isterse babam olsun hiç kusura bakma.. Nasıl böyle salabiliosunuz bu kdar göbek yapabiliosunuz anlamadım.. Şimdi olan oldu çözüme gelelim.. Bu sadece diyetle olacak bişey deil sen de biliosun.. Madem eritmek istiosun o göbeği fedakarlık yapmak zorundasın.. Hemen spor salonuna başla bi tane.. Bence belirli bi yağ miktarını eritene kadar ağırlık altına girme.. Cardio'ya başla , onlar karnını eritmek için elinden geleni yaparlar.. Antrenörünle bi diyet programı yap ve uygulayacağına ymn et.. İnsanın kendine ettiği ymn kadar güzel bşi yoktur.. Bunu hiç bıkmadan 1 yıl yap.. Emin ol çok güzel olacaktır vücudun.. Snn kdr göbeği olmasa da şişman bi arkadaşm var , ne kadar dil döktm adam nuh dio peygamber demio.. Uğraşamam ben, banane , ben böyle mutluyum vs.. diyp duruo bn artk bşi demiorm.. Yani görünüşü geçtim sağlığını düşünmelisin. İnş dediklerimden biraz bi şeyler kaparsın.. Ben başaracağına gönlden inanıorum.. ;)

Sayfayı Paylaş