ben kadir,deli kadir üleeeennn :)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve sivasli tarafından 25 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    alin isze deli kadir

Ekli Dosyalar:

2. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Çok yılışık bir başlık olmuş :D
    Bunlar senin çalışmaların mı?

3. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Konu disi oldugumuza gore sorun yok ;). Ben pek sevmem Kadir'i zaten. Korkuyorum adamdan, yarin obur gun karsilasiriz da benim motive etmeye kalkar diye :D.

4. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Fırtına filminde on numara yakışıklı çıkmış, vg için mükemmel bir altyapısı olduğunu yine aynı filmde göstermiştir.

5. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    İnce bir vücudu var. Oblik ve pelvisleri dar. Çatısı düzgün; ama pek geniş değil. Bu sert bakışlar insanın yüz yapısına göre değişiyor. Yani her sert durmaya çalışan, Kadir İnanır kadar etkileyici ve ürkütücü olamıyor. Ben babamın yüz yapısını kadir inanır'a benzetirim. Yalnız sert baktığı zaman kadir inanır'dan bile daha ürkütücü olur. Keşke bir resmi olsaydı da ekleseydim. Aynı durum benim için geçerli değil. Ne kadar sert durmaya çalışsam da masum, şirin bir ifade oluyor nedense.

6. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    hayir kendi calismam degil tesadüfen buldum..aneximandros senin korkmana gerek yok.kadir agbi genelde erkekleri degilde bayanlari motive edici mesajlar yolluyor,yani biz yirttik :):)

7. cappi

cappi Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    fırtına filminde inceydi bana göre..tomruk diye bir filmi vardır izlediniz mi bilmiyorum ama orada gayet kütleli bir vücudu vardı..

8. spudd webb

spudd webb Üye

Beğenileri:
    168
    Ödül Puanları:
    53
    bu tür çalışmaları pek çok yerde görebilirsiniz.hürriyet ve vatan gazetesinin internet sayfalarının komik resimler kısmında epeyce mevcut.(hatta tamamen aşırılmış durumda.bknz:amerikan filmerlini türkler çekseydi)fakat orjinalleri www.bobiler.org isimli sitede.
    siteye ne üyeyim nede reklamını yapıyorum.(yanlış anlaşılma olmasın).hepsi bu siteden aşırmadır.siteye girdiğinizde üyelerin bundan dert yandığını göreceksiniz.emeğe saygı diyen sözde büyük gazetelerin ne kadar büyük old.görün..............

9. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    ewet tomruk filmi de harika bi tr filmidir o film de de baya kütleli duruyo hakkaten spor yapmamasına ramen fotoshop lar güzel olmuş ama amotörce
    kadirzm hareketi engellenemez

10. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    kadir inanır son dönemlerde hiç güzel flim ve dizi çekemiyor dizileri 8 10 bölüm sonra yayından kalkıyor bence en iyi flimleri tatar ramazan selvi boylum alyazmalım dila hanım bu flimleri iyi gençliğinde bir iki komedi deneyimi olmuştu son olarak kadir inanırın oyunculuğu mükemmel gerçekten umarım bundan sonra daha iyi senaryolarla izleyici karşısına çıkar.

11. musclefan

musclefan Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İSTANBUL
    bazı oyuncular vardır, yaşı ilerlediğinde ışığı kaybolur.kadir inanır da onlardan.eski filmleri bence de başarılı.ama saygınlığını koruması için bir şeyler yapmadan oturması daha sağlıklı diye düşünüyorum.fatma girik de böyle mesela benim için.

12. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    ben bana senin calismanmi diyen arkadasa hayir tesadüfen internette buldum dedim.kendi calismam desem ok ,birileri cikar yalan söylüyorsun der.ama üstüne basarak BENIM CALISMAM DEGIL dedim,senin simdi asirmis,su siteden asirma falan diye ne yapmaya calisiyon..ne kadar ugrassakta.paylasim yaparken dikkat edeip böyle büyük forumlarda seviyesiz tartismayi en asagiya cekmek istesekte.senin gibiler her zaman cikiyor SPUDD WEBB.simdi ne gecti eline böyle asirmis falan demekle..ionternet aleminde cok basarili oldugunu,hangi resimlerin hangi sitede oldugunu biliyormuusun onumu kanitladin.ayrica sunuda söyleyim ben dedigin siteden almadim...ama yinede helal olsun sana cok site biliyormussun...vay beeee

13. marthel

marthel Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    sivaslı dellenmeden önce keşke yazıyı dikkatli okusaydın :) sana aşırmışsın dememiş ki o büyük gazateler aşırıyor demiş..

14. spudd webb

spudd webb Üye

Beğenileri:
    168
    Ödül Puanları:
    53
    en azında yazımı düzgün okumayı başarabilenler var.yazarken aklıma geldi kesin biri sen şimdi konuyu açan arkadaşa hırsız mı demek istiyorsun der diye bekledim.ben sana hırsız demiyorum üstün seviyeli insan.
    benbirşeyde kanıtlamıyorum.hani emek denen bir kelime varya ben ona azıcık saygı gösteriyorum.sen nerden aldın bilmem buldum demişsin doğrudur.benim lafım sözde büyük olan basın kuruluşlarına.
    bazı bilinçsiz yaratıklarda sanki bu gazeteler bu çalışmları yapıyormuş gibi bu gazetelere küfrediyor.benim dikkat çekmek istediğim günde yüzbinlerce kişinin girdiği binlerin baktığı o montajları o büyük gazeteler yapmıyor.başkaları yapıyor onlar alıyor.
    ortamı gerdim özür dilerim.........

fuzuli boşuna dememiş;söylesem tesiri yok;sussam gönül razı değil

15. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
    Dün geç saatlerde başlığı gördüm, dedim heralde birisi "dellendi" saldırıya geçti sandım :) bir baktım bizim "sivaslı" , ve meşhur "deli kadir ulennnn" ... :) rahatladım ...yanlış alarm...

josef_1531 bunu beğendi.
  16. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
    Değerli forum kullanıcıları,

Yanlış bir anlaşılma olmuş, bir kelime gözden kaçmış "lütfen" birbirinizi kırmadan...teşekkürler...

sivasli, bonatschi, musclefan ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  17. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    arkadaslar oruc bir yandan asiri is stresi bir yandan bazen oluyor böyle seyler.neyse ortam bosuna gerilmis..saka bi ana isin espiri yani bi tarafa bu kadir inanirin canlardigi tatar ramazan gercekten deliaknli adammis.filmelrinde yazana göre 70 vilayet 700 köy heryer namini duymus..haksizliga dayanamaz garibani ezmezmis.bu nedenle filmlerini izleyince bi hos oluyorum etkileniyorum.sokaga cikip almanlari tokatlayasim geliyor :):):)

bonatschi, ALPEREN, marthel ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  18. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Sevsekte sevmesekte ekoldür Kadir İnanır, Esas oğlandır. Hatırladığımız iyi olmuş ama çok iyi roller çıkarttığı gibi çok gereksiz rollerde de oynamıştır bence. Bana kalırsa iyi oyuncular kötü filmlerde oynayınca karizmadan, yani bi nevi sermayeden yiyorlar gibi.

Ama İnanır bir çok unutulmaz filme imzasını atmıştır, beğensekte beğenmesekte ? Kütle alma konusunda da bence Türk sinemasının en başarılı isimlerinden. Tatar Ramazan filmindeki endamına bakın bir, içine saman doldurmadılar bu adamın.

-Hangi kadir ulen !!???

Ek: Bu arada linki verilen site çok güzelmiş :)

Son düzenleme: 26 Eylül 2008
  19. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0

Sen tastikleyince ben de baktım siteye güzelmiş hakikaten.

20. spudd webb

spudd webb Üye

Beğenileri:
    168
    Ödül Puanları:
    53
    not etmeden geçemeyeceğim.kadir inanır ın 1965 te çekilen yılanların öcü filmi bambaşkadır.o filmde polat alemdar (necati şaşmazda vardır):)kısa pantolan giyen bir çocuktur.kim derdi bugün böyle olacak diye.
    filmde kadir inanırın dediğin "her yer yılan olmuş dünya yılana kalmış" repliği filmin özetidir bir nevi.ayrıca o filmde arif sağ ın insan olmya geldim türküsü filme ayrı güzellik katmaktadır.
    Kadir inanır bir kaç filmi dışında hep babadır (godfather anlamında).

Tatar ramazan diyince unutulmaz replikler:vikipedia dan alıntı
    • İnsan bunca zulüm, bunca haksızlık görür de rahat yatabilir mi, o zaman ben de ortaya fırlarım ve adama dur derim. Bu dünyanın hesabı ahirete kalmamalı. ~ Tatar Ramazan'ın hapishane müdürüyle konuştuğu ilk sahne.
    • Kadın kısmısı adamın bağrına basar gibi topuk vurmalı yere. ~ Abdurrahman Çavuş
    • Devlet adil olduğu sürece güçlüdür. ~ Tatar Ramazan'ın hapishane müdürüyle konuştuğu ilk sahne.
    • Koridorları sevdim, ceza istediği kadar uzun olsun, yeter ki koridorlar kısa olmasın, insan bir kere yürümeye durdu muydu her şeyi unutur, nedendir bu? Çünkü volta cezanın törpüsüdür. ~ Ramazan`ın hapishaneye ilk defa girdiği sahne.
    • Merhaba yarenler, merhaba felaket arkadaşlarım! ~ Tatar Ramazan'ın hapishane ahalisiyle selamlaştığı sahne.
    • Ben köpeği bile aşağılamam, Allah yaratmış, ama insanların köpekleşmesi beni çıldırtıyor. ~ Abdurrahman Çavuş ve Akseli ile volta atarken.
    • Kanun vardır kırbaç gibi, kanun vardır sütlaç gibi. Adamına göre. ~ Abdurrahman Çavuş.
    • Ben hasmımı hiçbir zaman küçümsemem. ~ Ramazan, Kirmastılı ile konuşurken.
    • Senden esaslı bir bıçak istiyorum, hasmıma sallayınca dönmeyen cinsten olmalı. Çünkü ben, adama bıçağı iki kere sallamam! ~ Tatar Ramazan, Kirmastılı'ya söylüyor.
    • Siz beni resimlerdeki mahkumlarla karıştırıyorsunuz müdür bey, benim adım Tatar Ramazan, ben bu oyunu bozarım! ~ Tatar Ramazan'ın hapishane müdürüyle konuştuğu sahne.
    • Osmanoğlu kazan kaynatmış, Ali koca padişah askere yemek ulaştırmış, işin aslı lokmadır lokma. ~ Abdurrahman Çavuş.
    • Burada vurulacak birisi vardı, onu da ben vurdum! Benim adım TATAR RAMAZAN gücün varsa gelip alsana! ~ Son sahne. Film afişinde olması gerekn bir söz
    • Adamı yüzüne karşı methetmezler. ~ Tatar Ramazan'ın koğuşa girdiği sahne.
    • Bir ekmeği beraber bölüşerek yemektir hüner. ~ Tatar Ramazan koğuş ahalisine yemek yerken söylüyor.

ALPEREN ve gaddarkemal bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş