1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

ben fatih

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve eskilerden tarafından 19 Mart 2007 başlatılmıştır.

1. eskilerden

eskilerden Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    KORUMA
    Yer:
    İSTANBUL
    selamun aleyküm millet ben fatih foruma bugün katıldım
    14 yaşında bu spora başladım ve uzun zaman salon işletmeciliği yaptım eski günlerimden 3 resim gönderiyorum bu resimlerde soğuk 53cm kolum vardı 25 yaşlarımdı yarı bulk zamanlarım
    uzun bir aradan sonra bu hafta yeniden bodye başladım yani özüme döndüm
    ALLAH bodyden ayrılanı helak ediyor :)

2. NBA

NBA Yeni Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    __ NBA ACTİONS__
    tebrikler güzel vücut.bide çıplak fotorafını yollarsan daha iyi yorumla gelebilri. :?

3. eskilerden

eskilerden Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    KORUMA
    Yer:
    İSTANBUL
    ya bulduğum bunlardı salona gidiyim şuanki enkaz vücudumun resmini çekicep ekliycem ve işi bilen arkadaşların görüşlerini almam lazım yaza kadar 100 kiloda hatları belli bir form yakalamam lazım

4. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Başarılı bir vücut ve emek verildiği belli bu belli oluyor,tebrik ederim ,uper .Ama o resimdeki 53 cm kol ölçüsü bilmiyorum yaa 50 cm bile ciddi bi ölçü ve dev kollar demek.Kollarınız gayet sağlam ama bilmiyorum hocalar da cevap yazacaklardır ordaki kollar soğuk 53 cm durmuyor :?: .Forumda 50 cm kollara sahip 2 üye tanıyorum birisi gurkan birisi de hakan79.Buyrun resimlerine bakın,kendinizle karşılaştırın,bana hak vereceksinizdir umarım..

https://www.bodyforumtr.com/forum/viewtopic.php?t=3570

https://www.bodyforumtr.com/forum/viewtopic.php?t=7477

5. spidey

spidey Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Makine Mühendisi
    Yer:
    istanbul
    ama şunuda eklemek lazım boy çok önemli bu konuda. gürkanın ve hakan79'un kollar cidden çok sağlam ama gürkanın boy 1.76,hakanında o civarlardaydı yanlış hatırlamıyosam.Arkadaş ise başka bi başlıkta boyunun 1.90 olduğunu söylüyo. Şunu söylemek lazım ki boy, kol'un kalın görünüp görünmemesini çok etkiliyo

6. eskilerden

eskilerden Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    KORUMA
    Yer:
    İSTANBUL
    dostum bu arkadaşların vücuduna baktım ikiside müsabık ve orantılılar yalnız ben onların boyunda olsam 63cm kollarım olurdu.ozamanlar 120 kg 190cm ve 24 veya 25 yaşlarındaydım ve olimpia hayellerim vardı amacım vardı 3 senedir yapmıyorum şuan 109 kila belden yağlı 48 cm kolu olan enkazım. saygılar

7. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    İyi ihtimalle soğuk 48 santim kollar, yağ oranı denildiği gibi yarı bulk'a uygun olarak yüzde 14-15 civarı.
    Omuzlar geniş, ancak tabii müsabık yapıdaki bir vücuttan çok uzak, sağlam, bodyguard vücudu olarak tabir edilebilecek bir vücut varmış.
    Eski günlerde 53 santim kolunuz varmıydı bilemiyorum, ancak bu resimlerde yok...

8. Private

Private Üye

Beğenileri:
    168
    Ödül Puanları:
    0
    karasana sonuna kadar katılıyorum.bu muhabbeti sevmiyorum ama o kollar taş çatlasa 1.90 boyuda hesaba katarsak 46.benim boyum 1.86 ve kollarım o kola yakın duruyor.ölçüsü sıcak 44.5.

9. Miracle

Miracle Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ticaret
    Bence kol muhabbetı yapıp adamı yalancı konuma dusurecegınıze hıc yorum yapmayın daha ıyı.. Yok kolun 53 tutmaz yok benımkısı 50 senınkısı olmaz konusmaları sacma..Vucudu o zmnlar ıyımıs..Yenı resımlerını beklıyoruz abı dıyım :)
    Saygılar...

10. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Yalancı konumuna düşüren ya da saçmalayan falan yok Miracle,lütfen birşey yazarken 5 kere düşün,1 kere yaz,burası bir eleştirme platformu,zaten --ELEŞTİRİYE HAYIR DİYORSANIZ RESİM EKLEMEYİN-- denmiyor mu?Bu konu aynı şekilde başka bir yerde daha tartışıldı ve ortam gerildi.Sonradan kendisiyle meseleyi arkadaşça hallettik ok?Kendisi de bize hak verdi,resim koyuyorsam seviyeli eleştiriyi de kaldırabilmeliyim diye anladın mı?Hayır da bu mesele seni neden bu kadar gerdi ben onu anlayamadım :!:

Sayfayı Paylaş