Bembeyaz dişler için

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve 2shae tarafından 11 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 23 üye.
  1. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    [​IMG][​IMG]

" Dünyanın En İyi Beyazlatıcı Diş Macunu ! " ( Dental Townie Choice Awards 2008 ) *
    " Dünyanın En Az Aşındırıcı Madde İçeren Beyazlatıcı Diş Macunu ! "
    Bembeyaz bir gülüş ile çok iyi bir his
    Ferah ve hoş kokulu bir nefes ile kendine güven,
    Tertemiz bir ağız bakımı ile sağlıklı bir hijyen sağlar.
    Diş minesine zarar vermediği gibi eskisinden de sağlıklı bir hale getirir. (1)
    Diş yüzeyindeki lekeleri temizleyerek dişlerin 1 AY içerisinde 2 TON açılmasını sağlar. (2)
    Beyazlatılmış dişlerinin rengini korumak ve daha da beyazlatmak isteyenler için idealdir.
    Özellikle sigara ve çay, kahve gibi renklendirici ürünleri sık tüketen bireyler için vazgeçemeyecekleri bir üründür.
    Düzenli kullanıldığı takdirde sıradan diş macunları gibi 8-10 saatlik değil yıllarca kalıcı bembeyaz ve sağlıklı dişlere kavuşmanızı sağlar.
    Benzersiz formülü sayesinde çürüklere karşı dişlerin ekstra bir koruma özelliği kazanmasını sağlar ve rakiplerine göre çok daha güçlü bir anti bakteriyeldir.
    Diş minesinde aşındırmaya sebep olmadığı gibi porselen ve diğer restorasyonlara da zarar vermez ve korur.
    Diş minesinin maksimum korunması için minimum aşındırma sağlayan çok özel bir formüle sahiptir.
    Peroksit, titanyum dioksit, potasyum nitrat gibi kimyasallar içermez, tamamen diş sağlığını iyileştirip beyazlatmak üzere tasarlanmıştır.
    Diş minesinin flor salınımından faydalanması diğer diş macunlarına göre en az 4.8 kat kadar daha fazladır.
    Doğal, güzel ve kullananların çok beğendiği ilginç bir tadı vardır.
    Gingivitis gibi diş eti problemlerini azaltır. (3)
    Küçük boy olanı çantanızda sizinle birlikte tüm seyahatlere gelir ve kendinizi her gittiğiniz yerde iyi hissetmenizi sağlar.
    Kullananların tamamına yakınında kesin memnuniyet sağlamış ve büyük bir çoğunluğunda başkalarına da tavsiye edilmiştir.
    Opalescence'in daha profosyonel diş beyazlatma işlemleri için diş hekiminize başvurabilirsiniz.
    * Her yıl diş hekimlerinin oyları ile belirlenen ve "Diş Hekimliğinde Oscar Ödülleri" adıyla anılan "Dental Townie Choice Awards 2008" de En İyi Beyazlatıcı Diş Macunu Ödülü' nü almıştır.
    Bilimsel Çalışmalar :
    (1) Schemehom BR, Zwartt A. Relative dentin test on dentrifices. Indianapolis: Oral Health Research Institute,School of Dentistry,Indiana University.(2) Gultz J,Kaim J,Scherer W. Whitening efficacy of a whitening toothpaste creme.(Abstract #2747) J Dent Res 1998;77;975. (Lit #51) (3) Gultz J, Lopresti J, Settembrine L, Scherer W. Clinical efficacy of a whitening toothpaste.(Abstract #2739) J Dent Res 1998;77;974. (Lit #48)

bende bu macunu kullanıyorum gerçekten mukemmel diyebilirim . sadece dişte beyazlığın dışında diş eti ve ağız kokusu olaylarındada çok iyi verim aldım.

2shae bunu beğendi.
  2. ardaschwarzeneg

ardaschwarzeneg Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    @ FleXoR;

hocam nereden temin edebiliriz bu ürünü??

2shae bunu beğendi.
  3. Kan Mevsimi

Kan Mevsimi Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Isparta

nerelerden temın edebılırız bunu ?

2shae bunu beğendi.
  4. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
  5. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    ben de merak ettim ürünü ama 2 seneyi aşmış mağazaya ekleneli, bir sakatlık çıkmasın?

6. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    o mağzanın satışına başlayalı 2 sene olmuş demek.

2shae bunu beğendi.
  7. donnie_brasco

donnie_brasco Üye

Beğenileri:
    164
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar dişleriin beyazlamasını sağlayan peroksitlerdir. Hidrojen peroksit, Karbamit peroksit vs.. Bu beyazlatma ürünlerinde ki Peroksit oranı % 2.5 civarında olur. İdeal oran ise minimum %10 dur. Daha öncede bahsettiğim gibi içinde silikon karbit gibi aşındırıcı maddeler de vardır. Bu açıdan kontrolsüz uygulamalarda büyük riskler taşır. Ayrıca "whitening toothpaste" ibareli ürünler peroksit yerine titanyum dioksit içerirler. Bunlar dişleri beyazlatmaz sadece boyayarak beyaz görünmesini sağlarlar. Bi de bu tarz ürünlerde "kalıcı beyazlık" gibi ifadeler yer alıyor. Diş hekiminin yaptığı beyazlatmalarda bile genelde 1-3 yıl bilemediniz 7-8 yılda geri dönüşler oluyor. Bu tür ibareleri biraz pazarlama taktiği olarak görüyorum.
    Dişleri fırçalerken de asıl önemli olan mekanik temizliktir. Diş macunu tercihi yaparken Flor içerikli olanları ve aşındırıcı partikülleri küçük olanları tercih edin. Flor içeriği dişleri çürüklere karşı korur. Bu arada diş ipini kesinlikle ihmal etmeyin. Fırçayla dişlerin arayüzlerine ulaşamazsınız, diş ipi arayüzleri çok etkin temizler.

Son düzenleme: 14 Kasım 2009
    2shae bunu beğendi.
  8. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    Bu gün tansaşdan Fa deodrantla birlikte kampanyalı şekilde 9 liraya Theramed Oxy-White aldım. Deniyip yorum yazarım.

2shae bunu beğendi.
  9. mertakb

mertakb Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    0
    hiç kasmadım bu zamana kadar illaha şu diş macunu markası olsun diye her gün fırçalamama rağmen ama bu ürünleri deneyelim bakalım.

2shae bunu beğendi.
  10. xlygan

xlygan Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Düzenli fırçalamadığımı nerden çıkardınız?Düzenli fırçalıyorum ama colgate bana göre değil beğenmedim işte :p

2shae bunu beğendi.
  11. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    Arkadaşlar ürün fena değil kullanımı falan baya kolay. Beyazlık konusunda da iyi dişimin kendi rengi olan beyazlığa ulaşıyor yavaş yavaş. Kar beyaz dişler zaten ya genetiktir yada başka bir mudahale ile öyle olmuştur ;) Benim dişlerim kar beyaz olmasa da iyi bir beyazlığı var ama yan dişlerimde biraz sararma oluyordu dişimi düzenli firçalayarak bunu düzeltiyorum. Tabii ki şu da var ben düzenli olrak hergün günde 3 kere fırçalasaydım başka macunlarlar da bu sonucu yakalayabilirdim belki.

demircan256 ve 2shae bunu beğendi.
  12. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    sensodyne i beğenmedim köpürme olarak diğer diş fırçalarından çok az bir fark var bence reklamı yapılacak cinsten bir özellik değil ayrıca ağızda acı bir tad bırakıyor

demircan256 bunu beğendi.
  13. OKİ

OKİ Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar kusura bakmayin eski konuyu yukari cekiyorum ama yeni konu da acmak istemedim.

tum bu mesajlar 2-3 sene once yazilmis. o gunden bu gune cok sey degismistir. benimde dislerim sigara ve kahveden dolayi sararmaya basladi. hemde cok fazla.

onerebileceginiz urunler nelerdir?

14. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
  15. yeniyim

yeniyim Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    bu diş beyazlatıcılar mineleri kırmıyor mu?

16. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    ben su anda arm&hammer marka bır dıs macunu kulnıyorum oldukca memnunum

17. utkux54

utkux54 Üye

Beğenileri:
    293
    Ödül Puanları:
    73
    theramed'i aldım ve beğendim gerçekten iyi beyazlatıyor.

18. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Nereden aldın ve fiyat ne kadar paylaşırmısın ?

19. utkux54

utkux54 Üye

Beğenileri:
    293
    Ödül Puanları:
    73
    Migrostan aldım ya 5.90 yada 6.90dı fiyatı
    2 çeşidi vardı beyazlatıcı ve antibakteriyel olanı.
    Ben beyazlatıcı olanı aldım.

demircan256 bunu beğendi.
  20. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    benim bildiğim diş beyazlamaz her kesin bir diş rengi vardır zencilerinki daha beyazdır

ama beyaz insanların dişleri daha sarımsıdır dişi beyazlatmak zarar olduğunu biliyordum

minesine zarar verirsiniz doğru fırçalamayı öğrenip hergün düzenli fırçalarsanız zaten sağlıklı ve beyaz gozukucektır ama fırcalarken diş etlerini unutmamak gerek dişetleri çekildimi geri gelmiyor fırçalarken onlarıdafırçalayın masaj yapın onlara

önemli olan macun değil fırcalamaktır her macun genelde aynıdır.

sensodyne nin köpüren jeli kullandım beyazlatıcı olmayan diğerini memnun oldum dedikleri gibi köpürüyor tavsiye ederim.

Sayfayı Paylaş