Belt yag yakımında faydalımıdır????

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve 01emrah tarafından 30 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. 01emrah

01emrah Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaslar piyasada satılan şu belt türü korselerin (bunların şort tarzında olanıda var) cardıo antremanlarında kullanmanın yag yakımında faydası varmıdır.Bu konuda bılgısı olan veya tecrube sahıbı arkadaslar varsa yardımlarınızı beklıyorum tskk...

2. ercinayhan

ercinayhan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    valla ben kullanıyorum sanırım faydası var çünkü göbek tarafını cardio yaparken baya bir terletiyor.

3. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    tek başına faydasının olacagını sanmıyorum ama spor yaparken kullanmak belki fayda saglayabilir.

4. Kspong

Kspong Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar işe yaramaz öyle şeyler. Almayın paranıza yazık. Forumu araştırırsanız böyle şeylerle dalga geçildiğini görürsünüz. Sadece vücuttan su atmanızı sağlar, yag yakmanızı değil. Forumu iyice takip edin. Ne kadar komik bir topic açtığınızı anlıyacaksınız.

5. butterfly

butterfly Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    salondan hoca tavsiyesi ile şort tipinide,korse tipinide kullandım spora ilk başladığım zamanlar,özellikle şort tipi olan dizüstünden göbek deliği 3-4 parmak üzerine kadar kaplıyor ve kan dolaşımını zorlaştırıyor,antreman esnasında kalbi sıkıştırıyor şiddetli başağrısı yapıyor..

Sayfayı Paylaş