1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Belkide Son Fotoğraflarım

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve kalkan333 tarafından 26 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 51 üye.
  1. vücutcuu

vücutcuu Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
    yanındayım kardeşim ;) buda benim sırt fotom :)

öğün sayısını artır akşam yemeği hariç çok karbonhidrat almaya bak.proteini unutma özellikle antrenman sonrası kas yıkımını önlemek için protein al.kilo almaya bak sen 1-2 sene sıkı çalış bak milletin yorumları nasıl değişecek ;)

kalkan333 bunu beğendi.
  2. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    Trollüyor musun bizi napıyorsun anlamadım? Ne yorum bekliyorsun bu vücuda? Kaburgaların sayılıyor. Bunca insana saygın olsun; biraz geliştikten sonra resim koy bu nedir ya?

deist190 ve bdyc22 bunu beğendi.
  3. vücutcuu

vücutcuu Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
    bak bunda haklı işte kardeşim önce biraz geliş dediklerimi yap kilo al kilo hacim yaparsan olay tamamdır.alt yapın var zaten kaslar iyi.ama bomboş duruyorsun.bende senin gibi ektomorph yapıya sahibim zayıfım.bu yapının tadını çıkarmak istiyorsan ne yapacaksın biliyor musun önüne geleni yiyeceksin bakmayacaksın millet yağına tuzuna bakarken sen bakmadan yiyebilirsin.

3 beyazdan ve zararlı yağlardan uzak dur tabi.bol su iç günde 5 lt içmeye çalış.

yağ oranı yüksek metabolizması düşük bir insanı düşün bu insanın kilo vermek için neler yapması gerekiyorsa tersini yapacaksın.istediğin kadar yiyebilirsin sorun yok çünkü metabolizma hızlı çalışıyor yakıyorsun.

ektomorph yapıyı araştır biraz ************ da dediğim konuya bir bak mutlaka.

sen bulk yap ondan sonra foto çek yorumların değiştiğini göreceksin.şöyle 5-6 ay boyunca sıkı çalış kardeşim.

hiç çalışılmamış gibi bir vücutla foto koyarsan tepkiler böyle olur.böyle olmasını istemiyorsan işe kendinden başlayacaksın kilo alacaksın.

kalkan333 bunu beğendi.
  4. thebky

thebky Üye

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Kardeşim yüzme yapmanı tavsiye ederim.Kendini rahatlatman için haftada 1-2 kerede kondisyon antremanı yapabilirsin.Hem boyunda uzar atletik vücudun olur ben 1-2 sene yüzme yapıp sonra bodye başladım iyiki yapmışım diyorum

5. vücutcuu

vücutcuu Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
    Bence 1-2 sene hacim almak için uğraşırsa daha iyi olur.Yabancı ülkelerde özellikle amerikada bu spora çok küçük yaşta başlatıyorlar büyüyünce müthiş hacimli vücut oluyor küçüklükten alt yapıyı oluşturuyorlar.

Ahmet kardeşim senin alt yapın varda hacim yok vücut boş doldurman hacim kazandırman lazım.vücudun sıkı tamamda kasların büyümesi gerekiyor bunun içinde çok ağır çalışacaksın karbonhidratı artıracaksın ihtiyacın olan kaloriden fazlasını almalısın.

kalkan333 bunu beğendi.
  6. kng0909

kng0909 Üye

Beğenileri:
    65
    Ödül Puanları:
    38
    bence spor fılan yapma sen yemek ye sadece arada 4 5 sene gecsın azcık buyu sonra fotograf ekle ben sana yazılanları okumaktan bıktan sen kendıne mılletı yazdırmaktan bıkmadın arkdas .

kalkan333 bunu beğendi.
  7. vücutcuu

vücutcuu Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
    seviyorsan tam yapacaksın kardeşim 3y tekniğini uygula ;) yık ye yat.ağır çalışacaksın kasların patlayacak antrenmanda göz yaşı dökülecek kusana kadar sert çalışacaksın şiddetli antrenmanlar yapacaksın tek başına salona gitmelisin.ve tek çalışırsan iyi olur konsantrasyonunun motivasyonunun çok iyi olması lazım bu şekilde çalışman için.bicepsler için 21 tekniğini uygulamalısın.

https://www.youtube.com/watch?v=uulTh6y3tX8

eğer yorulmadan bir antrenmandan çıkıyorsan o antrenmanı sayma zaten.kol çalıştığın gün kolların titreyecek bir bardak su içemeyeceksin.

işte böyle ağır çalışacaksın ki kas inşa edebilesin.tabi böyle çalışır iyi beslenmez isen olan kaslarda gider.

sen kilo almaktan korkma yağlanırım yağ oranım yükselir falan bırak bunları hiperaktifsin hareketlisin ektomorph sun bu yapıya sahipsin bunun güzelliklerini yaşamalısın ;) öküz gibi yiyebilirsin hiç korkma zaten bu şekilde kilo alacaksın.

bir tabak yedin diyelim doydum yeter diyorsun ya aslında doymadın 1 tabak daha yiyeceksin miden şişecek kardeşim patlayana kadar yiyeceksin.sakın kusayım falan deme o kadarda değil :)

kilo alamamanın bir nedenide fazla basit şeker tüketmektir aslında kilo aldıran basit şeker değil kompleks karbonhidratlardır.bol bol makarna pilav ye.

kalkan333 bunu beğendi.
  8. kng0909

kng0909 Üye

Beğenileri:
    65
    Ödül Puanları:
    38

abim kusura bakma ama bu yasta bu ozguven fazla ne yıyp ne ıcırıyorlar sana bılmıyorum ama . ergenlıkten bı gun cıkarsan . saglam kafa ıle bak bı su resımlerıne ve mesajlarına emınım forumdakı herkese hak verıcen .

cagdasniper bunu beğendi.
  9. Muscleguy

Muscleguy Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Kardeşim hiç merak etme hiçbir şeye aldırma bu yaşta başlamışsın çok iyi sağlam bir karbonhidrat diyeti uygula kilo al disiplinli çalış sen

10. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    içimden bir ses sanki kalkan 333 arkadaşımızın ilerde iyi bir vücut yapacağını söylüyor umarım yanılmam tabiki Arnold yada zyzz olamaz o ayrı ama kaslı bir fiziğede sahip olabilir sporu sevmesi çok güzel yaşıtları gibi şunu dövsem yok kabadayılık yapsam demiyor en azından evet en önemlisi bu yaşta dersleridir kabul ama sporda önemli bence resimlerde bir vücut yok açıkcası beslenmende kötü olduğu belli sana tavsiyem kendi bildiğini okumaman forumu yeni başlayanlar bölümden okumaya başlayıp beslenmeni antremanını düzene sokmandır bu arada sosyal hayattan geri kalma kızlarla konuş gez ama serserilik yapma derslerine çok ama çok çalış ilerde iyi bir mesleğe girmeyide düşün bi mesajımdada yazmıştım en azından bu arkadaş vg sporu hakkında bilmeden atıp tutmuyor streoidler şöyledir protein tozu böyledir diye kimseye hakaret küfürde etmedi bence iyi biri ancak çok sabırsız düzenli spor yapmaya başla bence 3-4 yıl sonra koyarsın fotoğraflarını

Xavez, Phil_Heath ve vücutcuu bunu beğendi.
  11. vücutcuu

vücutcuu Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
    3-4 yıla kalmaz kardeşim sıkı çalış fotoları koy yorumların değiştiğini göreceksin thums:

12. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    arkadaşlar forum kurallarında yorum yapmak zorunda olduğunuzu söyleyen bir madde mi var..herkes yorum yapmak zorunda değil...katkıda bulunmak isteyen manalı ve işe yarar yorumlar yapsın..

bundan sonra alaycı, boş , saygısız yorumlar yazan üyeleri 2.kez uyarmadan yaz tatiline çıkaracam bilginiz olsun..

Juggernaut, Prometheus676, Cattleya ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  13. kalkan333

kalkan333 Yeni Üye

Beğenileri:
    412
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Bodyforumtr
    Vaz geçtim artık tüm resimlerimi buraya eklemeyi düşünüyorum

Biliyorum başlıkla uyumsuz oldu ama napalım idare edin :D :D açık konuşmak gerekirse bu başlığı böyle yapmamın nedeni biraz duygusallık yaratmaktı

Son düzenleme: 29 Mayıs 2012
  14. Leopras

Leopras Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    17 yaşına kadar kilo almaya bak 17 yaşında bi salona yazıl şimdiden kendini bukadar kasarak bu spora olan hevesini kırma

15. vücutcuu

vücutcuu Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
    2. pozuna bittim kardeşim :D

16. kalkan333

kalkan333 Yeni Üye

Beğenileri:
    412
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Bodyforumtr
    :D haha aynen banada komik geldi çarpılmış gibi :D

Son düzenleme: 29 Mayıs 2012
    vücutcuu bunu beğendi.
  17. vücutcuu

vücutcuu Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
    çok karizma bakmışsın :D dediklerimi uygula kardeşim aylar sonra görüşmek üzere resim eklemeyi bırak bir kaç aylığına ;)

kalkan333 bunu beğendi.
  18. İm 2 Dangerous

İm 2 Dangerous Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeşim tam gaz devam , kötü yorumları aldırma hep şu felsefeyle ilerle ''Haters Are Motivaters'' (Aşağılayanlar-Sevmeyenler aslında motive edenlerdir.). Bende 15 yaşındayım salona 14 ocak 2012 de yazıldığım da boyum 1.69,Kilom 44,Omuzlarım ise 98 santim di.(Sadece omuz değil her yer de gözle görülen bir gelişme oldu.Sadece omuzu örnek veriyorum) Şimdi Boy 1.75-74 , Kilo 55-56 Arası gidip geliyor.Omuz ise 108. Sana tavsiye verecek olursam antremandan önce 3-5 dakika arası bisiklet,6 setten oluşan barfiks (1 set sadece asılma , 1 set çekebildiğin kadar çek),Şınav çek çekebildiğin kadar, Kolunu geniş açarak şınav çek , dar kapatarak çek , yumruklarınla çek. Elbette hepsini başta yapamayabilirsin zamanla pazuların güçlenecek sen de daha kolaylıkla yapabiliceksin.Hatta sana örnek ben 1 şınav çekemiyordum geldiğim de, şimdi rahatlıkla 60 70 tane çekebiliyorum. Ve en az 3-4 dakika açma-germe (streching) yap, Faydasını görürsün. Unutma bundan antremandan önce. Antremandan sonra ise mekik çek. Bizim salonda mekik çekmek için 3 farklı alet var ben hepsin de yapabildiğim kadar yapıyorum 3 set olarak. Sonra barfikse asıl yine 6 defa. tekrar streching.Şunu unutma sporda en önemli şeylerden biri nefestir ağırlık basarken nefes ver,indirirken al. Ve sakın squat benzeri omuzdan kuyruk sokumuna zarar verecek hareketler yapma boyun uzamaz :) . benden tavsiyeler bu kadar kolay gelsin

kalkan333 bunu beğendi.
  19. -hitman-

-hitman- Üye

Beğenileri:
    320
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İzmir
    Öncelikle yaşın küçük, fakat bu, vücut geliştirme yapamazsın, anlamına gelmez. Yapacaksın, fakat ağırlık kaldırmadan yapacaksın. Kendi vücut ağırlığınla yap bu sporu. 2-3 yıl sonra ise her türlü ağırlığın altına girebilirsin zaten. Neden bunu diyorum, çünkü vücudun tam olarak gelişimini tamamlasın diye. Sen şimdi barfiks, şınav, dips gibi kendi vücut ağırlığın ile ilgili hareketler yap. Dayanıklılığını arttırmak için koşu yap. Karın çalışmayı ihmal etme. Ayrıca sıkı bir bilek idmanı yaparsan ileride senin için çok faydası olacaktır. İyi beslenme + kendi vücut ağırlığın ile yapacağın hareketler senin için çok yararlı olacaktır. Basketbol oyna... Bu yaşlarda özellikle süt ve süt ürünleri tüket.

kalkan333 bunu beğendi.
  20. M£RT

M£RT Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Kalkan sana bu sporu şimdi bırak, kilo almaya bak, 17 18 yaşında başlarsın felan diyenler olmuş ama bence kesinlikle bu sporu bırakma.Çünkü o yaşlarda hemen hemen herkez başlıyor zaten. Sen daha önceden başlayıp daha avantajlı konumda olmuş olucaksın. O yüzden ara vermeden spora devam yaşıtlarına göre çok iyi bir vücudun var eminim 1-2 seneye kadar çok güzel yağsız ve parçalı bir vücudun olucak.
    Spor hayatında başarılar :)

kalkan333 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş