1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Belkide Son Fotoğraflarım

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve kalkan333 tarafından 26 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 51 üye.
  1. kalkan333

kalkan333 Yeni Üye

Beğenileri:
    412
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Bodyforumtr
    Fotoğraf İsteyen arkadaşlar çok olduğu için kırmak istemedim 1-2 tane fotoğraf ekliyim dedim

Kameram olmadığı için cameroid.com dan çektim o yüzden sağ altta reklam var kusura bakmayın .

Body de 1. Ay ım

Buda son halim 3. ve 4. ay ım daki fotoğraflarım

Bu belkide son fotoğraflarım olabilir başka fotoğraf eklemeyi düşünmüyorum kusura bakmayın. Şimdiden herkeze teşekkür ederim

jkdo, -hitman-, ferdityson ve diğer 6 kişi bunu beğendi.
  2. tigerrr

tigerrr Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2. Üniversitesini okuyor
    Yaşına göre gayet iyi durumda

DastOne ve kalkan333 bunu beğendi.
  3. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    sevgili kardeşim açtığın 2 başlıkta dalga geçiyorlar diye kilitlendi. millet seninle dalga geçiyor sen fotoraf & video atmaktan bıkmadın. yaşın 14 çok erken bence çok erken, neyin peşindesin anlamadım ben seni. Forumun maskotu falanmı olmaya calısıyorsun? yani başka yapıcak işin yokmu senin hayatın bu forum ve ağırlık kaldırmak olmuş? bence zamanını başka şeylere harca 17 18 yaşlarında salona yazıl. Ben senin bi onceki kiltenen konuna yorum attım bide buna atıyorum dahada gönderi çıkmaz benden. Genede RESİMLERE yorum istersen. yaşına göre gayet iyi. tabi kilo alman lazım biraz.

muti5757, XxAcuNxX, halterman ve diğer 16 kişi bunu beğendi.
  4. kalkan333

kalkan333 Yeni Üye

Beğenileri:
    412
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Bodyforumtr
    Onlar bayağ eski konular 3 ay önceki konuları güncelliyip duruyolar bu arada yorumların için sağol :)

DastOne bunu beğendi.
  5. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    önemli değil ve tekrar söylüyorum diğer konundada bu konundada yazdığım şeyleri seni aşşağılamak yada hevesini kırmak için değil. sana bir birey olarak değer verdiğimden yazıyorum. haydi selametle:)

Jesus ve DastOne bunu beğendi.
  6. kalkan333

kalkan333 Yeni Üye

Beğenileri:
    412
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Bodyforumtr
    nedense konularımda hiç resimler le eleştirilmiyorum hep kişilğimle :D kişiliğim biraz tuhaf olabilir ama napalım benide böyle kabul edeceksiniz herkezin kendi kişiliği var. Bu konuda kişiliğimden çok resimlerim e yorum yaparsanız sevinirim :)

DastOne bunu beğendi.
  7. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
  8. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    Dostum artık şu keşke son fotoğrafların olsa,ama keşkesi var işte =) Bana kalırsa zaten bu sporu zorla yaptığını görebiliyorum kendini bu yaşta daha fazla zorlama.Bu spordan yapıcak başka şeylerde olmalı git,gez eğlen,kız bul takıl, daha bu yaşta bu sporla niye zorluyorsun kendini. Üstelikte kusura bakma ama yorum atılacak bi vücut göremiyorum sende.He seni tebrik ediyorum yaşıtların dışarda at koştururken sen ağırlık kaldırıyorsun ve yaşına görede iyi vücudun ama zırt pırt resim koymana gerek yok. Hayatını yaşa =)

Kamburlar ve kalkan333 bunu beğendi.
  9. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    kardeşim azmin ve çalışma isteğin aslında gerçekten takdir edilmeli bi çok insan senin yaşında bench press in ne demek olduğunu bile bilmediği bir gerçek.bi çok insan avatarına bile resmini koyma cesaretini gösteremezken sen başlık açıp abilerim, arkadaşlarım bakın benim vücudumda bu eksiğim varsa söyleyin düzeltiyim cesaretinide gösterebiliyorsun.ancak emclordunda dediği gibi üslübundan yada yazdıklarından ötürü insanlar sana eksik yaptıklarını söylemek yerine seninle dalga geçmeye çalışıyor.bunu düzeltip insanların senin üzerinden egolarını tatmin etmesini engelleyebilirsin.bu yaşta bu sporu yapan bi kardeşimizede bu kadar yüklenmek yardım etmek yerine köstek olmak kısacası yapıcı eleştirilerdense yıkıcı olmak bana hiç doğru gelmiyor..antrenman programın için sana daha önce söylemem gerekeni söyledim..vücudunsa şu an için hacimsiz, ama ilerisi için alt yapın var, hevesini kırmadan çalışmaya devam...

mehmetanil, PointFlex, ARiza ve diğer 9 kişi bunu beğendi.
  10. kalkan333

kalkan333 Yeni Üye

Beğenileri:
    412
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Bodyforumtr
    Gerçekten haklısınız bilmiyorum beni bu spor a çeken birşey var. Her dakika kas düşünüyorum hep body ile ilgili şeyler düşünüyorum hayatımı bu spor a vermek istiyorum. Neden böyleyim bende anlıyamadım

PointFlex, Azi, vücutcuu ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  11. deist190

deist190 Yeni Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Havalimanı
    Yer:
    Ankara
    resimlere yorum yapmaya gerek yok... yanlış anlama ama vücut çalışmamış gibi duruyor. Çok zayıfsın.

12. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    1-2 sene geçsin hormonlar iyice çalışmaya başlasın o zaman tekrar konuşalım. Sürekli düşündüklerin ağırlık yerine kızlar olacak :D

qokhaninci, Azi, vücutcuu ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  13. steawart54

steawart54 Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    kıskanıyorum senin özgüvenini, düşük mutluluk eşiğini... seni ti'ye alanlara da; ne için yapıyoruz bu sporu? daha ıyı bır görunum, daha güçlü olmak vs sonuç olarak daha mutlu olabılmek için değil mi? bırakın 25 cm kolla mutluysa adam mutlu olsun bozmaya gerek var mı moralini? çok mu önemli geniş bir omuz, kocaman kollar... amacı birşeyleri fark etsin ve düzeltsin olanlara değil bu çıkışım, kendine eğlence arayanlara.
    resimlere gelince bence göğüste gelişme olmuş ama beslenmeye önem vermediğin açık, sebebini bilmiyorum ama emeklerinin karşılığını almak için en azından lor ve yumurtayı bolca tüket hem pratık hem ucuz. spor hayatında başarılar.

muti5757, Duratec, Green Day ve diğer 7 kişi bunu beğendi.
  14. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yaşına göre iyi ama bence 16-17yaşlarında bu spora devam etmelisin . Yüzebilirsin mesela

15. VücutcuÇocuk

VücutcuÇocuk Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Antalya
    Gelişimini sevdim biraz daha kilo almalısın.

kalkan333 bunu beğendi.
  16. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    11 tane boş mesaj sildim..burası konu dışı değil arkadaşlar..esprilerinizi orada yapın..

kalkan33 vücut yapmadan yorum istenmez..forumu iyice oku, vücut çalış sonra paylaşırsın..

17. kalkan333

kalkan333 Yeni Üye

Beğenileri:
    412
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Bodyforumtr
    Haklısın diez konuyla alağkalı pek yorum a rastlanmıyo herkes espiri yapıp teşekkür sayısını arttırmanın peşinde

18. esen32

esen32 Yeni Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Antalya
    Sende birşey yokki gelip buraya başlık açmışsın birde daha suratında tüy bitmemiş. Birde her dakka kas düşünüyormuşun kas düşünecegine git derslerine kafa yor senin yaşıtların sınavlara hazırlanıyorlar sınavda bodybuıldıng sormayacaklar.
    Benden sana abi tavsiyesi git box,kickboxla falan uğraş
    saygılarımla

shaq bunu beğendi.
  19. vücutcuu

vücutcuu Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
    vücuda yorum yapıyorum.kalkan333 kardeşim çok zayıfsın sakın yağ oranı falan kafaya takma 3 beyazdan uzak dur sağlıklı doğal beslen zararlı yağlardan uzak dur bunlar haricinde bulduğunu yer 7-8 öğün yemek yemelisin kusana kadar biraz zorla kendini.

karbonhidrat alımını artır akşam yemeği hariç bol karbo. almaya çalış.kardiyo yapma gerek yok.haftada bir gün 45 dk jogging yapabilirsin.

ağır çalış çok çok ağır çalış yapabileceğinin en iyisini yap.piramit set yapabilirsin 10-8-6 ağırlığı artır kasların yansın acısın gözlerinden yaş gelsin kusana kadar artır artır.sert şidddetli ağır antrenmanlar yapmalısın kaslarını patlatacaksın.sakatlanmayacak kadar tabi.ağır çalış ama bilinçli şekilde antrenör gözetiminde.umarım salonda çalışıyorsun evde boşuna zaman harcama.bu spor için yaratıldım gibi bir laf ettin o zaman göster kendini kardeşim ;) no pain no gain!

************ da ektomorph yapı konusu var ona göz atmalısın tam senlik bir konu.

bulk yapmalısın.çok ağırlık az tekrar yap.kablo makine falan değilde daha çok halter dumbell ile çalışmalısın.hacim kazandıran hareketler yapmalısın örneğin bacakta squat olmazsa olmazdır sırtta bent over barbell row mesela tricepste french press bunlar hacim kazandırır.

salonda 5-6 ay ağır çalış.beslenmene dikkat et karbonhidrat al gainer falan kullansan iyi olur.5-6 sonra bulk olarak görebiliriz seni :) bu ne kardeşim hiç çalışmamış gibi

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:32 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:26 ----------

sen takma böyle şeyleri bana da boksu bırak tehlikelidir odur budur diyorlar ama takmıyorum şampiyonluk yolunda ilerlemeye devam inanıyorum kararlıyım istekliyim ;)

sende de bunların olduğuna inanıyorum istersen inanırsan başarırsın kardeşim önce zayıflıktan kurtulmalısın.

boks kick boks falan ilgin varsa geç kalma başla derim.ama senin vg ye karşı ilgin olduğu anlaşılıyor.

beslenme programın var mı? beslenmene çok dikkat etmen gerekiyor.dediğim şekilde çalışırsan başaracağını umut ediyorum kardeşim ;)

PointFlex ve kalkan333 bunu beğendi.
  20. kalkan333

kalkan333 Yeni Üye

Beğenileri:
    412
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Bodyforumtr
    Önerilerini sonuna kadar uygulayıcam kardeşim :) ne diyim keşke forumdaki herkes senin kadar iyi ve yardım sever olabilse okullarda kapandı artık en az 5 öğün :D

vücutcuu bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş