Belkide Forumda sorulmuş en önemli soru !!!

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ozan119 tarafından 3 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar benim komşum vg yapmanın tüm hormonları kaslara yolladığını bu yüzden yapanların cinsel olarak karısını fln tatmin edemiyeceklerini afedersiniz ama pen.s.nin küçük kalacağını falan söyledi doğrumudur arkadaşlar varmı öyle bişey????:confused:

2. occaner

occaner Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    konya
    en onemli soru ha :D
    hurafe desek yerıdır heralde..

ozan119 bunu beğendi.
  3. fitnessboy

fitnessboy Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    Bu tarihten beri sık duyduğum bir laf kaslı adamların pen.isi küçük olur.Alakası yok bir yazı okumuştum internette ama şu an aradım bulamadım.Tam bu konu ile ilgili.Aksine pen.is daha da şişip mi diyim bilmiyorum etleniyor mu diyim daha da büyüyormuş ve bu da penis.n büyük olması da kadınların klitoris adı verilen zevk aldığı noktaya penis. daha da yaklaştırıp.Kadınları daha çok tatmin ediyormuş.Zaten sen tatmin ol yeter,selami çeşmesi değil ya bu fazla zorlama kuruyup kalırsın valla:D.Dediğim gibi öyle saçma bir şey yok.Ancak tabi kullanılan protein tozu ya da ek besin steroid gibi maddelerin içinde östrojen hormonu varsa bu mümkün çünkü aşırı östrojen hormonu peni.ste küçülme göğüslerde büyüme ve kılsızlık yaratır kısacası kadınsal hormon olduğu için kişi yavaş yavaş kadına benzemeye başlar tip olarakta.Genelde soya proteinlerde östrojen hormonu olduğu söyleniyor ama bilemeyeceğim.Ayrıca dünyada en fazla erkekten kadına dönme transeksüel olanların sayıca fazla olduğu yerler çin,japonya gibi ülkeler bu ülkelerde de bolca soya kullanılıyor yemek açısından.

HDMI, demircan256 ve ozan119 bunu beğendi.
  4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/en-ok-sorulan-sorular-ve-t11375.html

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş