belirgin kaslar

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve van_damme34 tarafından 4 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. van_damme34

van_damme34 Yeni Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    body spororunu 3-4 yıldan beridir yapan tanıdıklarım var vucutlarıda epey bi gelişmiş . fotografta ki adamdan da daha iri bu bahsettiklerim ama bütün kas grupları net belli degil tamamen bu fotograftakinin kopyası olmaktan bahsetmiyorum birebir aynı olmak imkansızdır. ama bu kadar net belirgin kaslara sahip olmak için yapılan çalışmalar nelerdi[​IMG][​IMG]r?

2. ProteinCanavarı

ProteinCanavarı Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Vücudunda ki yağlardan arınmak ve tabi ki en ufak ayrıntısına kadar o kas grubunu çalıştırmak burdan bahsettiğim kolu izole etmek.

van_damme34 bunu beğendi.
  3. body-ci

body-ci Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşında dediği gibi yağ sız bir vücut olması gerekli...

2. resim jean claude van damme ın kickboxer filmi değilmi :) tongpo ile dövüşüyordu :D

4. van_damme34

van_damme34 Yeni Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    evet ofilm çook özel benim için :D 10 kere izlemişimdir. yagsız olmakla birlikte mükemmel bi çalışmanın ürünü diyebiliriz vucuduna van damme nin . ben bu vucuda benzer bi vucut görmedim kas kütlesi iyi olan insanlar var ama böyle güzel şekilli degil. yagsız olmasının yanında ayrıca özel bi çalışmasıda vardır heralde kendilerinin.

5. furkan1038

furkan1038 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    filmin adı=van damme kick-boxer ben bu filmin özet videosunu konu dışı bölümüne eklemiştim bakarsanız izlersiniz vücudu ve sergilediği dövüş ön planda..

van_damme34 bunu beğendi.
  6. Savaşcı

Savaşcı Üye

Beğenileri:
    255
    Ödül Puanları:
    0
    van damme sen miydin tek seferde 40 nizami barfiks çeken? bu soruyu sormanı hiç yakıştıramadım.
    kasl

7. van_damme34

van_damme34 Yeni Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    O BENİM :D bir çok insan inanmıyor buna. bu soruyu sormamın sebebi ise çok vucut çalısan arkadasım var hatta hocalarıda içine katalım asla bu şekilde kas hatları belli degil hiçbirinin yağsız olmak gerekiyor tamam ama yagsız olmaklada bitmez ki bu şekilde bicepse sahip olmak.

8. durden

durden Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    bicepsler nasıl böyle ikiye bölünüyor anlamadım.tek top olcağına 2 top oluyor :)

9. van_damme34

van_damme34 Yeni Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    dış ve iç biceps çalışması yapıyor adam ama yapılması gerekenin en iyisini yapıyor. hocalarada sordum bu durumu hocalar önemli olan arka kol bicepse kafanı takma kolu arka kol büyük gösterir gibi şeyler söylüyorlar ben kolun büyüklügünde degilim :D ESTETİGİNDEYİM.

Sayfayı Paylaş