belimdeki yağlar

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve bloodylance tarafından 29 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. bloodylance

bloodylance Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar büyüklerim küçüklerim,uzun olmasına bakmayın lütfen okuyun.bu sporda 2 ayıma giriyorum . 173 boyum var başlarken 80 kiloydum şimdi 74 kiloyum göbeğim içeri girdi ancak belim kum saati gibi 93 cm :mad: benim korkum şu biz ailecek genetikten balık etliyiz ben uzun süre boks yapmıştım maçlara çıkabilmek için 75 ten hızlıca 64 e düştüm ama berbat bir diyetti kaslarım erimişti hep ekmeksiz proteinsiz bir diyet ve ozamanda zayıf olmama rağmen karın kaslarım adam gibi belli değil ve belimdeki yağlar yine aynıydı tabi bukadar değildi ama kum saati şekli vardı yine..şimdi korkuyorum ben kilo veriyorum ama ya yine gitmezse diye..şu bayramı saymazsak 1.buçuk ay çok sağlam beslendim yumurta lifalif,öğlen tavuk akşam ton balığı fln.. ben belimdeki yağları ancak 60 a düşüncemi eriteceğim ? 60 kilo şık vucut olmazki ben istiyorum ki 80 kilo olayım ama simitsiz göbeksiz yağsız...bunu nasıl başaracağım.?tişört giyiyorum mesela göğüs kafesim gneiştir hoşuma gidiyor yandan bakınca ileri doğru olması ama kendime aynadan bakıyorum karşıdan doğru simitlerim tişörtümden belli oluyor...dar tişört giymek istiyorum... yardım edin diyet yaparken creatine mi kullanayım neyapayım ben istediğimi söyledim size bu hedef doğrultusunda bana el uzatın .. şuan ki hali : [​IMG]

Uploaded with ImageShack.us
    -

-

Son düzenleme: 29 Ekim 2012
  2. BalaN

BalaN Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    mekik hareketlerinin çeşitli şekilleri var forumda arayıp bulabilirsin ya da başka bir yerden.onlar sana yardımcı olur diye düşünüyorum...

3. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
  4. bloodylance

bloodylance Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    173 boy,74 kiloyum. yağ oranım %15 yağları eritmem için 60 kilo gibi vitaminsiz bir kiloya düşmek zorundayım.kilo vermeden direk yağımı azaltırken kas kütlesini arttıramazmıyım aynı anda ? ben 80 olmak istiyorum ama kas olarak .. bunun bir çözümü yokmu ? illa 60 a inip yağları eritip sonramı kilo almaya başlayacağım?ikisini aynı anda ters orantılı bir şekilde yapamazmıyım ?

5. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
  6. M£RT

M£RT Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
  7. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
  8. bloodylance

bloodylance Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    vucuduna baktım yine karın kasların fln belli güzel,yağ oranın %10 un altında belli oluyor bence güzel bir vucudun var ama benim bel çok canımı sıkıyor.sanırım 65 gibi bir kiloya düşüp bcaa,creatine gibi şeyler kullanarak kaas olarak kilo alacağım..

9. ineedpower

ineedpower Üye

Beğenileri:
    398
    Ödül Puanları:
    73
    diyet+cardio başka çaresi olamaz

Sayfayı Paylaş