Beldeki Yaglari Yakmak Icin Ne Yapmaliyiz

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve thecondor05 tarafından 10 Ekim 2005 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. thecondor05

thecondor05 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    mrb arkadaslar ben amerikada okuyan 19 yasinda bir ogrenciyim ve cok duzgun bi vucutla bestmodel a katilmak istiorm ve su anda belimde birz yag war ve onlari yakmak istiorm, boyum 186 kilom 72 vucududa 2.1% yag war, sizce hangi ilaci kullanabilirim

kzmks bunu beğendi.
  2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    bildigim kadari ile o kadar yag orani cok riskli daha da altina inersen sonucu kotu olabilir

3. Massivend

Massivend Guest

vucudunda 2.1% yag olmasinin imkani yok. 21 demek istemis olabilirmisin acaba?

duzgun bir diyet ve cardio ile cok basit bir sekilde belinin yanindaki yaglardan kurtulabilirsin.

4. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    bildigim kadariyla 3.4 % alti olum tehlikesi.

5. Massivend

Massivend Guest

hem belde yag, hem 2.1 yag orani imkansiz.

3,4 un alti benim bildigim kadari ile de cok tehlikeli, pro yarismacilarin bile yakalayamadigi bir oran diye biliyorum.

6. danyboy

danyboy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaw, benim bildigim, 4% alti ölmüs oluyor, benim arkadas var, boy 1,85, Kilo 62, onda 8% Yag var
    Yani senin söylediginde bir yanlislik var galiba

7. baris

baris Özel Üye

Beğenileri:
    554
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    üniversite ogr.
    Yer:
    ankara

8. thecondor05

thecondor05 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    walla bende tam olarak bilmiorm yaptirdigim teste cikan sonuc bu, neyse o rakam cok da onemli deil cunku cok saglikliyim su anda, peki beldeki yaglar icin guclu bir yag yakiici olarak ne kullanabilirim bunu bilen wr mi ?

9. EyeSeeYou

EyeSeeYou Özel Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    0
    vücudu kas yapmakta yönlendirebiliyoruz ama yağ eritmekte yönlendiremiyoruz...yani istediğimiz yeri eritemiyoruz, vücut nereden isterse oradan eritiyor...bu sebeple, beldeki yağları eritmeye yönelik bir yağ yakıcı yok....diet yapmanız gerekiyor ama kg fazlanız da yok...proteini yüksek beslenin, karbonhidrat ve yağları sınırlayın...ağırlık çalışın...

10. arnoldjr

arnoldjr Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    O yag oranı ımkansız...Yanlıs hatalı ölcüm sonucu bu...Ama yınede anladıgım kadarı ıle az yaglısın!eger yınede sende belınde kalınlık varsa yag problemın yok sekıl bozuklugun var demektır kı sunu da unutmabayanlarda kalca erkeklerde bel maalesef...
    sen sadece düzenlı calıs ve kardıo egzersızlerını bılınclı yap ve l carnıtıne kullan!

11. thecondor05

thecondor05 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkaslar oldukca yaniliyosunuz, benim olcumler dogru tekrardan yaptirdim ve burda panama bestmodellerinden biri war herifle konustum adamin dedigi sey su, yarsima fotolarini gosterdi ve test sonuclarini adamin vucudunda %1 yag war sadece bu arada benim de yapmak istedigim sey aslinda gelisip iri bise olmak deil ben sadece sekilli bir vucud yapmaya calisiorm vucut olculerimi yazim isterseniz

kol : 43
    Omuz : 120
    bel : 74
    Gogus : 105

bu aralar miami de modellik yarismasi war ona katilmak icin calisiorm o yuzden tavsiyerinize ihtiyacim var karin kaslari ve beldeki yaglar icin

12. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    1.86 sın 72 kg sun ve olculerin bunlar ustune ustluk yag oranın %2.1 ama beldeki yagdan bahsediosun :?

13. EyeSeeYou

EyeSeeYou Özel Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    0
    karın kaslarınızı yüksek tekrarla(20-30) çalıştırın...arada 1-2 set de ağırlıkla ve az tekrarla çalışın üst ve alt karın kaslarınızı...ama yan kasları (oblique) ağırlıkla çalışmayın, genişletir beli...şimdilik başka fatburner vs.ye başlamayın...karın kası hareketleri forumda var...onlara bir göz atın....

14. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center

siteye resim eklebilirsen bence daha rahat acıklamıs olursun durumunu.

15. restricted

restricted Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    O yüzde %2.1 vücuttaki fazla yağın oranıdır heralde ben öyle bir yorum çıkardım .

16. yicco

yicco Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence senin tek çaren liposuction bide ztn yarışmaya katılmadan önce bütün mideni bağırsaklarını temişzletmen gerekçek dümdüz olman için bende katılmaya kalkmıştım geçen sene ordan sölüyorum

17. thecondor05

thecondor05 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bagirsaktakiler zaten yarismadan once temizlenecek ama yarismaya kadar eritmem lazimdi we ben basardim bunu, artik net oldu... yardimlarininz icin yine de tessekkurler

18. tilki

tilki Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ankara
    ben bu işten bişey anlamadım :)

19. amino26

amino26 Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben sana ultimate nutrition CLA öneririm. 1000 mg 90 kapsül. günde 3 kapsül alınıyo.yemeklerele beraber 1 er kapsül yani. bizim abi kullandı 54 bedenden 50 bedene düştü 1,5 ayda.özellikle karın bölgesi için.yapılan çalışmalar 3 ay sonunda vücuttaki yağ oranını %20 azaltığı ortaya çıkmıştır.

20. gurkan

gurkan Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    bende amerikayi gelismis bi ülke sanirdim :)baksana orda dogru dürüst yag ölcen bi alet bile yokmus..imkani varmi ya % 2.1 yag olmasinin,hatta arkadas bununlada kalmayip tanidigim baska birinin ki % 1 diyor,,,siz para biriktirin bize yollayin biz size bi yag ölcücü alet yollayalim :)

Sayfayı Paylaş