Bel yanlarında yağ yakımı

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve cycloner tarafından 15 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. cycloner

cycloner Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar. 1 aydır diyet yapıyorum. Diyet ile birlikte kardio da yapıyorum. Özellikle belimin sağ ve solunda yağlanma vardı. Yan mekiklerle yanlarda yağlanma azaldı fakat yan arka taraftaki birikme pek geçmedi. Yan ön taraf inceldi. Yan arka belimi nasıl sıkılaştırıp yakabilirim acaba? Bel çevirme hareketi de yapıyorum ama çaresini bulamadım. Lütfen ustalardan cevap bekliyorum. Teşekkürler

2. jack of hearts

jack of hearts Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Usta demişin benim cevap vermemem lazım ama dayanamadım. :) Muhtemelen ben yazmasaydım bir başkası gelip sana "bölgesel zayıflama diye bir şey yoktur." diyecekti. Sen o hareketleri yaparak sadece o bölgedeki kaslarını geliştiriyorsun. Bölgesel anlamda yağ yakımına yardımcı olmuyorlar. Diyet ve cardio ikilisi seni başarıya götürecektir, aynen devam. Bel çalışmak için forumda birçok hareket mevcut, küçük bir aramayla bulabilirsin. Ben bel ve karın çevresi için hiper extension, abdominal board ve high chair hareketlerini iki set maksimum sayıda yapıyorum. Tavsiye ederim.

Coyote ve cycloner bunu beğendi.
  3. Ademaydogan

Ademaydogan Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    saa tek diecegim bel karın vs bu yerlerde yag yakımı ıstıosan ip atlıcaksın 15 dk 15 dk bisiklet ve damble ile saga sola egilme ile verim alabılırsın

ahmetuygur bunu beğendi.
  4. ahmetuygur

ahmetuygur Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    işletmeci
    ip atlamak ve cardio

diğerleriyle sadece sıkılaşırsın

Sayfayı Paylaş