Bel ve Karın

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve pelias tarafından 19 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. pelias

pelias Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Herkese selamlar;
    Arkadaşlar benim sorunum belim ve tabiri caizse göbeğimde.Bir zamanlar 100kg dım rejim ile 25kg verdim ama buna bağlı olarak göbek ve belim yağlı kaldı spor yapmadığım için 4 ay spora düzenli gittim ama nedense faydasını göremedim şimdi eve dambıl aldım kendim düzenli çalışıp göbeğimi ve belimdeki(yanlarımdan sarkan yağlarımı) eritmek istiyorum.Bunun için beslenmeme dikkat ediyorum yağlı hiç birşey yemiyorum ekmek tuz şeker hepsinden uzak duruyorum.Dambılla neler yapılabilir
    Hafif göğüslerimde var onlar için dambılla çalışıyorum 4ay spor salonunda göğüste çalıştım ama etkilemedi :/
    Göğüs,göbek ve şu yan yağlarımı nasıl giderebilirim.Yardımlarınıza ihtiyacım var
    yaş 22 boy 1.83 kilo 76

2. pelias

pelias Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    yorum yapıcak yok mu arkadaşlar ?

3. Blake Kurosoki

Blake Kurosoki Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    yağ kasa dönüşmez spor salonuna devam etmeni öneririm sabır işidir bu..

4. Suarez

Suarez Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    SİGORTACI
    Yer:
    İstanbul
    Cardio sorunuza çare olucakdır. düzenli cardıo,agırlık idmanı,beslenme ve uykuyla güzel sonuç alabilirsin.

5. Kursat38

Kursat38 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Beslenme bölümünü okuyun ve kendinize düzenli bir beslenme programı hazırlayın (Herhangi bir hastalığınız yoksa beslenme programınızı kendiniz oluşturun varsa doktorunuza danışın.)

Yeniden spor salonuna yazılma gibi bir imkanınız varsa yazılın ağırlık idmanları düzenli beslenme ve kardio ile sorununuz kısa sürede çözülecektir bunlardan biri yapmamak yada yarım yapmak sizi amacınızdan uzaklaştıracaktır o yüzden hepsine dikkat edin.

6. pelias

pelias Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    yorum yapan arkadaşlara çok teşekkürler en kısa zamanda tekrar spor salonuna yazılıcam.cardio ağırlıklı çalışıcam bu sefer

Sayfayı Paylaş