Bel ve Karın için zor soru

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve MertKorkmaz tarafından 17 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. MertKorkmaz

MertKorkmaz Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Merhaba beyler;
    Benim bel ve karın bölgemde bilgisayar başında oturmaktan yağlanma var 4 aydır body deyim ilk2 ay karbonhidrat son 1 ayda protein tozundayım denebilir. Şuan Kullandığım protein tozunun başlarındayım göğüsüm kolum omuzum bacağım sırtım her yerim çok yapılandı ama bu karın, bel bölgesi diğer bölgelere göre çok çok az gelişti diyebilirim. T-Shirt üstünden göğüslerim gözüküyor fakat Karnımda ve özellikle bel bölgemde yağ var diyebilirim. Bunları nasıl eritebilirim Kardiyo yapmam gerekiyo mu yoksa body yeter mi? Yaş 16, Kilo 67,5 Boy: 1,80 Protein Tozu: Weider Gold Whey
    teşekkürler.

2. Gye Baek

Gye Baek Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    Aynı olay bende de oldu. Her yerim gelişiyor fakat karnımdaki yağlanmanın azalması çok zor gerçekleşiyor.

3. MertKorkmaz

MertKorkmaz Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Aynen öyle yani göğüslerim oldukça iyi gelişti body e başladığımdan beri sırtımda kasınca düz çizgi falan herşey güzel ama şu karın sanki yerinde sayıyo gibi bel desen onuda calısıyorum ama bi yardım, yorum almak gerek :(

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:22 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:18 ----------

Beyler cevabınızı bekliyorum en çok kafama takılan soru şu biri cevap versin ama

4. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Bel bölgesinde ki yağlardan kurtulmak için cardio egzersizleri ekleyebilirsiniz programınıza. Ve tabi ki yediklerinize dikkat etmeniz gerekmekte. Karın bölgesi en zor bölgelerden biri bana kalırsa. Çünkü cardio egzersizleri, iyi bir beslenme düzeni ve antreman gerektiriyor.

Bir de karbonhidrat tozu kullanmanızı önermem. Hangi markanın ürününüzü kullandınız bilmiyorum ama o da yağlanmayı arttırmış olabilir.

Sayfayı Paylaş