Bel ve çevresindeki yağlar

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve heaynenkanka tarafından 6 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. heaynenkanka

heaynenkanka Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle iyi geceler arkadaşlar yaşım 18 bel ve çevresindeki yağlarım çok fazla bunu azaltmak için yaklaşık 1.5 haftadır hergun 1-1.5 saat civarında yuruyus tempolu koşu ve depar şeklinde spor yapıyorum eve gelince de şınav, squat ve dumbell hareketleri yapıyorum ve yaklaşık 2 3 kilo verdim bu süreç içerisinde. Her gun koşmak sizce uygun mudur yağ yakmak için önerilerinizi bekliyorum.

2. Flynn

Flynn Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Kardiyonun fazlası iyidir anlamına gelmez. Beslenmen ne alemde? Kalorilerine, makrolarına dikkat ediyo musun? İstediğin kadar goş boğazını ayarlamadığın sürece ne yağların eriyecek ne de garın gasın çıkacak ben sana diyem şimdiden.

3. heaynenkanka

heaynenkanka Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Boğazımi tutuyorum sorun yok öğünleri çoğaltıp yediğimi azalttim spordan 2 3 saat önce karbonhidrat ağırlıklı beslenip spordan sonra protein ağırlıklı besleniyorum

4. Constance

Constance Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Gaziantep
    kardeş eğer göbek veya yağ eritmek istiyorsan karbonhidartı çok az yapmalısın hiç yok dnecek kadar sonrasında da proteine yüklenmelisin günde 600-700 mekik ile de 1 ayda farkı göreceksindir bu kurala uyarsan

5. lincey

lincey Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    İzmir
    Kardio yapmalısın zaten yapıyormuşsun. beslenmene çok dikkat et. Ara öğün yap öğün sayını artır ufak ufak ye proteine ağırlık ver sebze ve meyve tüket. Karbonhidratı abartma ama belli bi miktar tüket karbonhidratı tamamen kesmek olmaz.

Sayfayı Paylaş