bel ve çevresi

Konusu 'Yağ Yakıcılar ve Yağ Yakımı' forumundadır ve jacabo1 tarafından 13 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. jacabo1

jacabo1 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar 3 4 ay dır yediklerime dikkat ediyorum.. rafineri şekeri tamamen kestim tuz az ve karbonhidrat az tüketiyorum 94 kg 83 kg düştüm göbek neredeyse eridi basen ve kıç yok oldu sayılır fitness veya spora gitmiyorum taşıt yerine yürümeyi seçiyorum ve başarılıda oluyor yalnız soruna gelirsek,bel çevrem yanlarımda yağlanma ne yazıkki gitmedi eskisi kadar yok ama yinede fazlalık birazda göğüs bölgesinde sivrilik var illana salonamı gitmem lazım yoksa günde 1 veya 2 saat koşu yapsam gerekli şınav-mekik vs. düzenli beslenme ile 4 5 ayda yağ oranı düşermi hafifte olsa fit bir vücut olmuş olurmu...

2. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    685
    Ödül Puanları:
    123
    Spor salonuna giderseniz daha sağlıklı kilo verirsiniz hem de kas kütleniz artmış olur.

Dışarıda koşarak da kilo verebilirsiniz daha yavaş olur ama

jacabo1 bunu beğendi.
  3. jacabo1

jacabo1 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    izmir fuar alanı evimize 15 dk mesafede olduğu için tartan pisti 5km falan çeşitli spor aletleride bayağı mevcut salon değilde artık oraya başvurucam

4. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    685
    Ödül Puanları:
    123
    Belli bir seviyeden sonra yağ yakıcı kullanmayı düşünebilirsiniz hızlı bir şekilde kilo vermek için.

Sayfayı Paylaş