Bel simiti :/

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve sero tarafından 10 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. sero

sero Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selam herkese , öncelikle 16 yaşındayım boyum 1.74 ve 5-6 ayda 20 kilo verdim 62 ye indim güzel bir diyet ve sporla (koşu,yürüyüş) kemiklerim bile belli olmaya başladı fakat bel bölgem haladaha düzelmedi ve haladaha spor yapıyorum okuduklarımdan edindiğim bilgilere göre bölgesel yağ yakımı yok ve bu yüzden ben kilo verdikten sonra bel simitlerinin gitmesi için tekrar koşu, diyet yaptım bel için egzersizlerde yaptım bu sefer 62 den 60 a düştüm dahada yaparsam sanırım zayıflıktan ölücem :D ve bu yan yağlar bende takıntı haline geldi gerçekten çok üzülüyorum ne yapabilirim

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    çok garip ben 6 kg verdım salona yazıldıgımda salondan once evde 10 kg vermıstım

salona yazıldıktan sonra 6 kg verdım ve belım 100 cm den 84 e ındı hatta bu ay 80 olucak gıbı bende tamamıyla bel cevresınden gıttı acaba genetıkmı bılmıyorum

bolgesel hareketler önemlı ben onları yapmadan once belım ıncelmıyordu ama onuda programa kattım kardıodan sonra bolgesle hareketler hanı jıımlastık hareketlerı varya karınlar yapar genelde onları yaptım ve bol mekık dırek bel ınceldı

bolgesle zayıflama tabı yok ama bolgesel hareketler ordakı yagların daha hızlı yanmasını saglar surecı hızlandırır

3. sero

sero Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim cevabınız için her gün muhakak bölgesel hareketler yapıyorum ve o bölgenin yandığınıda hissediyorum ama işte :/

4. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    kardıodan sonra yapın o vucut ısınmısken yag yakma surecıne gırmısken.

5. sero

sero Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    haftada kaç gün cardio yapıyım?

6. thentr

thentr Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    vücut nasıl kilo olıyorsa o şekilde veririkardio yapmaya ve karın bel hareketlerini eksiltmden yaparsan o bölgedeki yağların eriyeceğine kesin gözle bakabilrisin (KENDİMDEN BİLİYORUM:)

7. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    en az 3 normal ben 3 gun kardıo 3 gun body seklınde calısıyorum

Sayfayı Paylaş