bel incelmesi suplament seçimi ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Gnyzplt tarafından 4 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Gnyzplt

Gnyzplt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    İzmir
    arkadaşlar kilo:72 boy:174 bel bölgemde hafif bir yağlanma var yap oranım şuanda %14 amacım 10un altına düşmek yakında definasyon dönemim diyet ve süper setler başlayacak size sorum bu dönemde yağ oranını düşürmek için hangi suplamenti kullanmam daha yararlı olacaktır (aklımda olanlar animal cut, L-carnetin, cla MuscleTech Hydroxycut öneriniz nedir ?

2. abow

abow Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    burda edindiğim bilgiler doğrultusunda bölgesel zayıflama diye birşeyini olmadığını öğrendim üstelik spora yeni başlıyorsanız daha önceden bir spor geçmişiniz yoksa genelde sporda 3ayı doldurmadıkça kimse supplament önermiyor. düzenli bir beslenme programı ve istikrarlı bir spor programı baya faydalı olacaktır. hızlı yağ yakımı içinde yağ yakıcılardan kullanabilirsiniz. şahsen usplabs oxyelite pro yu denemeyi düşünüyorum kullananlardan duyduğum kadarıyla baya başarılı bir yağ yakıcıymış. benim edindiğim bilgiler bu şekilde eminimki daha iyi bilen kişiler size daha iyi şekilde yardımcı olacaklardır.

Son düzenleme: 4 Mart 2012

Sayfayı Paylaş